Mali bugovi u translateu

Nisu veliki bugovi ali evo sta sam primjetio:

i

:smile:

http://scr.hu/1dea/57qhn

Thanks, fixam veceras.

Uf nikako da uhvatim vremena pa ako netko zeli pomoci s prijevodom, nek mi se javi na skype ‘filipmedia’. Postoji translation fajl na engleskom koji je redovno apdejtan i fajl na hrvatskom u kojeg treba ubaciti i prevesti nove stavke… Dakle treba compareati dva fajla i viditi sto se promijenilo…

Placam za uslugu naravno :slight_smile:

Novim apdejtom skripte je puno prijevoda bilo broken pa sam privremeno vratio na engleski translation dok ne popravimo hrvatski. Sada se skripta jos uvijek intezivno apdejta pa ce biti i mnogo promjena u prijevodu pa molim za strpljenje. Tnx.

Na dnu stranice piše:

and 1 new topic remaining, or browse other topics in

u jezičnim datotekama nisam to našao…

Jucer sam novi apdejt skripte napravio pa se mozda taj dio promijenio u translationu.

Evo najnovijih datoteka:


U client.en.yml ima 7, u server.en.yml ima 4 nova retka.
Treba kod svakog apdejta usporediti da se vidi ima li što novoga.

Svejedno, nisam našao to “topic remaining, or browse other topics in”.

Ovo mi je prvi post nakon redizajna, ka-ta-stro-fa, razpadnuto smeće od templatea, dizajn 0, usability -2…

Pass recovery me radi, ovo pošalje: translation missing: en.user_notifications.set_password.text_body_template

Vidim da i na enter posta automatski…božemesačuvaj, uglavnom kaos.

PS
Ček ček, sad vidim da ovo nije responsive…WTF znači ova lakrdija od teme kad nije reponsive…lol. Sa konja na magarca, stari forum je bio barem duplo bolji od ovoga.

PS2
Evo me epilepsija sašila od ikonica na naslovnoj…