Mali zadatak za programere (Woocommerce + product tabs plugin)

Pozdrav kolege!

Imamo WooCommerce shop u kojem su pomocu Product Tabs plugina dodana dodatna polja za proizvode. Pa tako osim polja Opis proizvoda imamo Tehnički podaci, Video itd.

Na koji način modificirati ovaj kod da iz Taba Tehnički podaci povlači sadržaj ali na način da skipa h2 tag koje je na početku teksta u tom polju i uzima u obzir samo p tag?

Slijedi kod:

function retrieve_replacement( ) {
global $post;
$pcontent = strip_tags($post->post_content);
$pcontenttrim = substr($pcontent, 0, 155);
return $pcontenttrim;
}
function register_my_plugin_extra_replacements() {
wpseo_register_var_replacement( ‘%%mycustomdesc%%’, ‘retrieve_replacement’, ‘advanced’, ‘’ );
}
add_action( ‘wpseo_register_extra_replacements’, ‘register_my_plugin_extra_replacements’ );

Ovaj kod ne radi savršeno kako sam bio napisao jer meni treba da mi to povlači iz točno određenog taba a on to sad povlači iz prvog taba. Prvi tab je opis proizvoda a to ne želim. Želim da to bude tab Tehnički podaci.

Postavi link do plugina da pogledam.

pcontenttrim = substr($pcontent, 1, 155);

Evo link : WooCommerce Product Tabs – WordPress plugin | WordPress.org

Daj taj kod ChatGPT, objasni sta trebas i mijenjaj korak po korak. Ja napisah do sad 10tak skripti raznih od nule. A mijenjala sam i kodove (isto vezano za Woo) uspjesno. Probaj

Vec sam probao. Bilo koji njegov prijedlog jednostavno ne radi. I ja sam do sada uspjesno koristio kodove sa chatgpt medjutim tu je zapelo.