Malo restrikcije nije na odmet na balkanu

Zna li neko nesto zasto kome kako od kada bas kad mi krenulo da zaradim pa da ulozim u BC

Poštovani posetioce,
zbog pravnih razloga, bet at home veb-sajt nije dostupan igračima koji žive u ovom regionu. Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi naše kompanije, ne oklevajte da nas kontaktirate imejlom na . Izvinjavamo se zbog eventualnih neugodnosti.

Ja sam prije par godina pokusao uplatiti an bet 365, iz bosne odbijali karticu. Nazovem banku ebem im sve, kad oni govore da je nase ministarstvo to zabranilo…Kasnije vidm rezultiralo ka punjenju domacih kladionica, vise se nisam od tad ni kladio.

umjesto da udare dodatni porez kladionicama oni im još posao prave … i onda kaže čović nije mafijaš

doduše to je federalno ministarstvo zabranilo, mi u rs možemo uplaćivati na online kladionice koliko znam :smiley:

izgleda da je i u srbiji slična uredba stupila na snagu :smiley:

/offtopic

brane novi sad je špicoka moram da kažem, bili za vikend malo je reć da je bilo bomba

2 Likeova

Ne znam da li mozete, meni je tad karticu odbijalu i kad sam ove kontaktirao iz raiffasein tako mi rekose. Mislim da ne mozete, jer je restirekcija na drzavi, odnosno ovo sto su oni dogovorili sve tri medjeda. A to rs je sam dio BiH.

Ja sam u Srbiji 15 godina imam racun na bet at home sve zemlje evrope sam prosao i ex yu radeci sezonski samo u Danskoj nisam mogao pristupit i sada u Srbiji

Novi Sad je best grad u ex yu 50.000 studenata od toga 30.000 studenkinja …pa sada ti vidi sta ces

2 Likeova

dobre studentkinje a dobre su i domaće bgmi haha jeste da ima narkomana ali ne primjete se od žena haha