Manji laptop s dobrom baterijom

Prijatelju treba manji laptop (14 incha cca) koji će koristiti za gledanje filmova, mailove, surfanje i nezahtjevne stvari na putovanjima, pa bi neki prioritet bio dobra baterija i da podržava HDMI da može spojiti na TV u hotelu i slično… Sad me zanima ako netko ima neki prijedlog, jer zadnje vrijeme baš ne pratim, hvala!

thinkpad lenovo 14’ i5 sam imao i služio mi je baš dobro za sve što si naveo da treba frendu, čak i za video produkciju, u ono vrijeme kad nisam imao tako zahtjevne materijale kao danas

itcro.eu tamo imaš cheap kao novih thinkpada

2 Likeova

I moj je bio rabljen kad sam ga kupio preko jedne lokalne firme. Oni su kupili više tih računala i naveli da su otkupljeni od neke firme u stečaju iz Njemačke. Možda su čak kupili upravo od ovih što si naveo. Sve je bilo kako sam očekivao. Čak nije imao niti jednu ogrebotinu, mislio sam da je nov a u pol cijene

1 Like

Sve su to laptopi na leasing. Firma kupi i koristi cca 2 godine, nekad i manje pa mijenjaju uređaje.

Također se većinom koriste na docku sa externom tastaturom i mišem, tako da im laptop služi kao PC pa nije ni čudo što nema packe na njemu.

1 Like