Maribor - Dinamo

Za one koji nemaju maxtv

Watch Live Maribor vs. Dinamo Zagreb Online Video The UEFA Champions League - Football

mozete i na BHT-u ili FTV-u, samo ne znam imate li ove BH drzavne kanale u Hrvatskoj

Kad naši idioti s HRT-a nisu uspjeli osigurat prijenos i ja gledam na FTV-u

Glavno da ih plačamo, nabijem ih na kitu !

Sad mi je riknula slika i na FTV-u :frowning:

Vratila se!

Dominacija dinama. Nadam se da će ove godine Manchester u Zagreb, naravno onaj pravi.

Budemo saznali u četvrtak. Ja se nadam barem 3. mjestu, s kim god da budemo u skupini.

Biće drugi, proći skupinu a Čop će biti najbolji strijelac Dinama u ligi prvaka…
Baš se sjetim igrao sam sa jednim Čopom nogomet ali mu nisu dali da igra iako je bio redovit na treningu jer, pa tako, nitko nije stajao iz njega.
Ako tako stvari idu u jednoj uber seljačkoj ligi neću ni zamisliti kako stvari idu u profesionalnom nogometu.
I na neki način bi netko zahvaliti Mamiću, ako se ne varam Modrić a bogme ni Da Silva mu nisu rodbina ali opet čovjek imao vjere ($$$).

Ako su naši najbolji ambasadori sportaši onda je luka zavrijedio danas ambasadu jer njegov prelazak u Real se može mjeriti i sa par olimpijskih odličja. Nije da nekog podcjenjujem ali je tako.

I da sjetih se one teme iz prošle godine kad sam poručio Luki da ne ide, neka čeka, vidim saslušao, isplatilo se:ljug:

ja sam gledao na Al Jazeera Sports kanalu prijenos :slight_smile:
zaista Dinamo je bio bolji, čak jedno vrijeme su se samo onak dodavali oko centra

Žao mi je što su se jedva provukli onu utakmicu to je ipak mala mrlja ali Dinamo je ove godine stvarno izgleda močan.
Možda i nije kvalitetno bolji od one momčadi u kojoj su igrali Kranjčar, Modrić, Da Silva, Čorluka ali definitvno najači Dinamo u zadnjih 10 godina. I bod u ligi prvaka se može očekivati.

Zanimljiva je priča sa Čaćićem po kojem se je dosta napljuvalo. Isto kao i morunjio nije bio profesionalni igrač. Iako mu je nogomet sterelian, momčad je pokazala da ima karakter, da igra prema onom što je treba trenutačno na terenu a ne da naganjaju loptu 90 minuta. To se rijetko viđa za naše uvijete i zato mislim da će bod u ligi prvaka pasti:)