MediaVenus: Nova oglašivačka mreža stigla na domaće tržište

Koji su to veći sajtovi, da pregledam? Ja radi ovog gore što tvrdi da ga nisu isplatili ukinu sajt :slight_smile:

ju što klevetjuuuuu

nemojte ljudi odmah tako, ne bih da reklamiram ali na jednom domaćem forumu ljudi imaju baš dobra iskustva sa njima, plaćaju bolje i redovnije od adnow TAKO SAM ČUO

neću da reklamiram forum da šta ne bih zajebo ali evo nekih postova

“Izdvojio bi za sada mediavenus.biz kao odlican ruski teaser network. Najvise mi se svidja to sto ima odlican support gde ukoliko zelite mozete im poslati statistiku sa drugih mreza tipa adsensa i mgida i oni vam fiksiraju cenu po kliku. Slucaj meni je cena po kliku 3 rublje sto je oko 0.05 dolara. Isplata svake nedelje cim predjete 500 rublje. Reklame su na nasem jeziku. Trenutno preporuka za ovu mrezu i vidim da je koriste i domaci veliki portali.”

"Prvo se registrujes, dodas sajt i cekas da ti odobre. Dobijes svoj managera on ti posalje poruku:

Hello! We glad that you added new site. To make your income bigger, want you to ask:

  1. What native networks are you working with now?
  2. Your amount CTR and price for click?
  3. Amount impressions per day?

Ja sam im poslao screenshot i bez problema odobrili. Sto se tice isplate ja sve preko webmoneya. Vidim da mnogo malo ljudi kod nas koristi taj nacin ali veruj mi sve vise sajtova ga ubacuje. Mislim da moze i preko kartice."

1 Like

A svi pisu veliki domaci portali, pa koji su to navedite…

upravo to… i iako su me uvjeravali da je balans veci prema dogovorenom cpm na kraju su mi isplatili samo sumu s dashborda kaj je bilo samo cpc…

I ne navede niko te velikane od portala ko ih koriste ha ha :smiley:

Ja ih koristim od prosle nedelje i nikako da mi uplate zaradu od te prosle nedelje niti se javljaju na skype.

Jesi probao na mail?
Sad cu ih ja kontaktirati pa javim sto odgovore, posalji mi na PM svoj user ID ako mozes.

Evo meni su odmah odgovorili na skype:

Ovo je po mom misljenju nepostovanje…Totalni neprofesionalizam.

1 Like

Odgovorili su mi da ce uplatiti danas ili sutra zaradu od prosle nedelje a nisu hteli nista da mi odgovore dok ih steelmaiden nije kontaktirao!

Bas tako. Potpuno ne profesionalno…

Juče nisu uplatili a evo ni danas.

Na koji Skype ih vi kontaktirate?

Ni meni, sta ima ja njih da kontaktiram kada imaju sve informacije za uplatu. Necu ja da prosim od njih svoje pare!

4 Likeova

Nadam se da dobijes lovu… Ovo je na zalost jos jedna potvrda da nema dobre alternative google adsense programu.

Ma dajte ljudi molim vas, samo budale su mogle objaviti oglas ovih prevaranata.

Ponedeljak… :slight_smile:

Još ti nisu uplatili?

Ne, sad su duzni za dve nedelje. Uklonio sam reklame prekljuce pa ne isplati se ovako oce li platiti ili nece.

@brzi o kojem iznosu se radi ako nije tajna?

@imemperor1 jesu tebi platili?