Mediji kontrolišu emocije masama

Evo jedan primjer kako mediji kontrolišu zatucani balkanski narod, sa ciljem da promovišu LGBT aktivnosti za koje su naravno prethodno dobro plaćeni.

Djevojku ‘vojnikinju’ napao neko u Banja Luci zbog toga sto ima kratku kosu.


Ok kapiramo, tu se ljudi sažale na nju jer je tuku zbog frizure, što je ok. I opet ono gdje ćeš žensko udarat. Tako vrti se malo drama po portalima da se skupe pozitivne emocije od naroda na njenu stranu.

I onda odjednom nestaje, ne pojavljaju se koju sedmicu po portalima, ali ne puštaju dugo da je ne zaboravimo i da ne izgubimo te prikupljene emocije na sažaljenje zbog napada na nju.

Šta sad? Odjednom booom.

Bh vojnikinja koja je nedavno napadnuta, odjednom se teleportirala u Ameriku, udala se za žensku i tu ljudi kreću zbog prošlih emocija da joj čestitaju, a to su isti ljudi koji mrze LGBT osobe… ali eto ove medijske kontrole masa uspijevaju to pretvorit u nešto pozitivno.

Mission completed: Ona napustila Bosnu, dobila odjednom američku vizu. LGBT osobe promovisane kako je to normalno, šefovi portala uzeli veliku svotu.

Režija koju teško može prosječni balkanski mozak provalit :movie_camera:

1 Like

Mozda od vremena kada sam poceo da se bavim netom ne gledam vesti na tv i ne citam dnevne novine,zivot i mozak su mi totalno procisceni ,poneki film na tv i neka utakmica, balkanski narod koji moze gledati silne vesti,silna realiti sranja,silna muzicka takmicenja,silne proroke ,ne zasluzujue nista bolje nego da bude to sto jeste
zatucan narod u 21 veku…

5 Likeova

To se zove zabrijati.
Jednom u fokusu medija i oni će opet rado pisati o njoj, ako se bilo što desi povezano s njom. Otuda dolazi nastavak priče.

A to što si uočio cijeli scenarij…ne znači da postoji netko tko je isti scenirao.

Dobro, iza svega stoji netko/nešto…ali onda u ovom slučaju taj koji ga je scenirao najvjerovatnije nije čovjek…isto kao što čovjek nije scenirao ljudski DNK po kojem se razvijamo …i još štošta toga što vidimo uređenoga oko sebe ne dolazi od čovjeka…

1 Like

Sta si ti tu zabrijao, teorije zavjere. Zena se lijepo udala za zenu i super, ako ti to ne podrzavas nemoj gledat. Sva sreca da mediji tu i tamo nesto pozitivno napisu poput toga da je zena koja je bila napadnuta konacno sretna i sta vec.

2 Likeova

Bosna i Hercegovina nije priznala istopolone brakove, a s tim da sam drzavljanin iste - ne podrzavam ni ja takve brakove i propagandu o tome.

2 Likeova

Tako je! :blush:
Ti si pokušao izići s Balkana ali Balkan nikad neće iz tebe. :smile: Imali smo takvih već ovdje.
A toliko si napredan da ne znaš ni link nekog websitea postaviti ispravno. :o:

3 Likeova

Nema potrebe da pretjerujem u ‘naprednosti’, neke stvari ne treba update-ati u životu. Bar je to moje legitimno mišljenje, a i mišljenje zakona BiH.

1 Like

Zakon nema podršku niti da se ožene dva skakavca…no kad bi dva skakavca intelektualno napredovala do te mjere da požele brak, smatraš li da bi to bio grijeh samo zato jer isto nismo predvidjeli zakonom?

Pobrkao si poredak stvari…u startu čovjeka nije bilo društvenog zakona za ništa!
Prvo se pojavljuje potreba, a tek onda kao civilizirano društvo pokušavamo potrebu popratiti i opisati zakonom.

2 Likeova

Kako nije? Samim tim sto je stvorio Adama i Evu, a ne Adama i Stevu ti sve govori :joy::joy::joy:

5 Likeova

Pa mislim daje svima jasno da ta osoba možda ni ne postoji:)
Kad razmislite, zašto i bi?
net postaje lako paralelni svijet, pogotovo portali, mjesto koje DEFORMIRA stvarnost, napumpava sve i svašta, pogledajte video vatrogasaca u okruženju. OKRUŽENJU, dakle krug.
Video su spojili da izgleda kao da je cijeli krug, ponovili su ga.
Scene su strašne, koma, i svaka čast vatrogascima, ali ćemu još grozne svtari napumpavati.
Zbog čitanja…

I što sada zapravo je novinarstvo? Snalažljivost, laži posluživanje poluprevedenih tekstova da ih nekada ni ne razumiješ tko koga.

Ne gledam vijesti godinama, ponekad zalutam na index, možda 5-6 puta u tjednu.
Mislim da bi se svi trebali malo vratiti “to the roots” jel ovo kuda svijet ide je nimalo dobro.

2 Likeova

mene samo zanima tko je tzv. muzjakzenka u tom braku :partying_face::partying_face: o tom bi trebalo malo pisati… detalje ocemo…da…

Super ako vjerijes tako doslovno u Adama i Evu, ja bi ipak vjerovao u ono sto pokazuju arheoloski nalazi. Adam i Eva su po meni simbolika.

Kako god, muški i ženski spolni organ nisu tu od samog početka…isto tako vjerujem da ih Bog nije zacrtao da ostanu zauvijek.

Kakvu tu ulogu ima homoseksualnost, nemam pojma…ali znam da su čudni putevi Božji, i da sve što se ikad desilo i što će se ikad desiti može doći jedino od Boga.

Da sam sam sebe čuo ovako da govorim prije samo godinu dana, zgrozio bi se…ali full jednostavna je logika da sve može doći jedino od Boga. Turn on your mind… and you will see :slight_smile:

Gdje je bog? Nitko ne zna
Jeli uopce postoji bog? Ne, jer da postoji znali bi to dokazati.

Kada gledas cijelu situaciju sa vatikanom to je smijeh. Za pocetak ja sam katolik, ne svojim odabirom, niti je to itko birao u zivotu osim ako se nije preobratio nakon rodenja. Kako je tvoji praprapra…xy postali katolici? Tako da su ih tjerali da to postanu. Ubijali su ljude, vodili ratove i strogo se pridrzavali svojih pravila.

Gdje su sada? Nema vise ubijanja, vodenje ratova niti pridrzavanje pravila. Gay vise nije bolest nego je nesto normalno, odkuda to sada? Gay ljudi se mogu zeniti, rastavljeni ljudi se opet mogu zeniti u crkvi, kako, zasto? Mjenjaju pravila kao carape. Ne placaju porez, jos im puno drzava dava lovu samo tako i nitko ne zna koliko vatikan ima $$$ i zasto im uopce trebaju te pare kada svaka crkva ima svoj prihod od ljudi sto dolaze na mise, sprovode, rodenja itd + sto im drzava dava lovu.

Dan danas sam katolik samo da se mogu ozeniti u crkvi i krstiti dijete i tako ce ici dalje jer je to nesto IN, ali ne vjerujem vise u nijednoga boga. Isao sam u crkvu godinama i godinama, cak sam bio i ministrant i sto vidis? Pop vozi hebeni mercesed po gradu, crkva u blizini mene necu ni govoriti sto ce je zamjeniti za par godina jer bi popadali sa stolica bez obzira sto oko te crkve zive jaki ljudi nitko to ne moze sprijeciti jer sve ide preko kaptola.

Relikvije isusa krista itd, te gluposti pa kako dokazati da su to relikvije od isusa krista? Usporedit ces relikvije sa cime? Zrakom?

Dobro je George Carlin rekao, najveca glupost na svijetu je religija, spomenuo je i rijec katolik pa nastavio kako ljudi vjeruju nevidljivom covjeku na nebu koji sve vidi i cuje, napisao je 10 pravila kojih se moras pridrzavati inace ces goriti u paklu, ali ON te voli! hahahaha

Pitaj koga god zelis gdje je bog? i neka ti ne prodava price za malu djecu nego neka ti rece gdje je, ako rece na nebu ili svuda oko nas neka ti to dokaze, a ne pricati istu pricu tisucama godina.

Zamisli da ti pride covjek i rece ja sam isus krist, svi i to ama bas svi bi mislili da je lud, zatvorili bi ga na psihijatriju. Nitko ne bi ni pomislio pa to je pravi isus krist.

5 Likeova

Sva religija je velika glupost oduvek i sluzi jednoj te istoj stvari pokoriti i zaglupiti narod ,a oteti mu dostojanstevni zivot,novac i imovinu dok je na zemlji ,a u ime nevidljivog boga.
Dakle sva ta religijska s r anja mogu samo totalno isprani mozgovi da prihvate ili druga strana koja ima korist od toga,
Opet se moram vratiti TITU jedinom pravom bogu na zemlji,koji je jednoj grupi glupih naroda balkana pokusao dati dostojanstveni zivot bez religije ,pomocu rada reda i mira,ali odmah se vratimo RELIGIJI to velikanima nijedne RELIGIJE nije odgovaralo i jednostavno su cekali da TITO ode da bi zavadili ponovo narod na osnovu religje.
Tolko od mene ,
TITO IH JE SMESTO SVE GDE TREBA DOK JE ON BIO BOG u istoriju ,

5 Likeova

@bozoou Kakav Vatikan, slazem se, sve sami lopovi. @aaaaaa21 E jeste Tito bio Bog na zamlji, u doslovnom smislu. Ja ipak mislim da su pravi "Bogovi " vanzemaljci, mozda smo i mi jedna vrsta istih koju su oni sikanirali na Zemlju, za kaznu, jer smo zlo i naopako :joy::joy::joy::alien:

2 Likeova

Mediji kontroliraju emocije masama je 0,000000000001% kakvi smo. Sami ce mo sebe unistiti i zasluzujemo smrt, ali stvarno jer sve sto taknemo unistimo cak i sami sebe. Zamisli da uspostavimo kontakt sa naprednom civilizacijom, sto bi mi njih naucili? Za xy godina bi oni sami sebe unistili jer su nas upoznali.

Toliko se hrane baca, a toliko ljudi umire od gladi, novac se trosi na naoruzanja umjesto da se trosi na kvalitetu zivota, zdravlje i istrazivanje. Kada bi svi skupa radili pa postigli bi cuda, ali to se nikad nece dogoditi jer takvi smo.

Qapla :stuck_out_tongue:

1 Like

a sve religije imaju pricu ljubi bliznjeg svoga :stuck_out_tongue: al puskom i nozom
komplet svet ide ka samounistenju i to je neminovnost EVOLUCIJE pa jovo nanovo

2 Likeova

Razmisljaj o Bogu da je on SVE…i mnoga pitanja će ti se sama odgovorit.

Sad već znaš gdje je…samo ne možeš spoznati njegovu (beskonačnu) veličinu.

Pa ako uzmeš da je Bog SVE onda je lako dokazivo…jer to sve postoji. Ili kako nam on sugestira “Ja jesam koji jesam”

Ili kako bi neki filozof rekao “Mislim, dakle jesam”

Pravo je pitanje…ima li išta u Bogu “nadrealnog” ako ga tako samo poistovjetimo sa SVE. Dali je takav Bog uopće svjestan ičega? Misli li on onda za nas?

Pa ako ja mislim za sebe i ti za sebe…to znači da to SVE misli za sebe…kroz nas. Očito je to SVE sposobno kroz razna utjelovljenja razmišljati i djelovati. Samo što ti i ja kao čovjek možemo iz prvog lica osjetiti samo beskonačno mali dio tog razmišljanja i djelovanja…koje je opet u svojoj punoj formi nama nedokučivo iz ovog tijela. …jer kao ovo tijelo smo jako mali dio tog beskonačnog SVE.

Ovo tako glupo zvuči da je to nevjerojatno. Nemam ništa protiv vjerovanja u Boga, Alaha,Budu,Shivu itd. ali takve glupe tvrdnje bez ijednog dokaza su samo rezultat manipulacije ljudi od njihovog rođenja. Sve vjere su iste a to je da vladaju masama.

4 Likeova

Istopolni brakovi?!
Bas ste neinformisani hehe. Totalni hit je teorija o nepostojanju polova. Gender mainstreaming (nije isto sto i “jednakost polova”), queer-theory itd. Po tome su polovi samo socijalni konstrukt. I sve to nije neka marginalna teza, nego strategija koja dolazi na velika vrata preko UN.
Otud i zvanicno uvodjenje “treceg pola” za one koji se ne mogu ili ne zele svrstati pod musko ili zensko…

Kog zanima nek gugla malo, ali ako vam se cini da je sve vise prostora u vijestima posveceno problematici oko polova ili trecem polu (tzv. diverse), sumnjam da je to slucajno. Na snazi je neki program.