Mediji kontrolišu emocije masama

Ovako danas funkcioniše svijet:

  1. Pederi se reklamiraju po portalima i ostalim medijima. OK!
  2. Reklamira se normalna (od pamtivijeka) porodica, žena i muškarac sa djecom. Nije OK, ovaj vid reklame se smatra uvredom za pedere.

Znači mi moramo akceptirati njih, ali svaka propaganda normalne porodice je uvreda za njih? If you know what I mean. Em su ‘spolno’ poremećeni, još su i attention whores. Imaju desetak sindroma i poremećaja od tog da im fali pažnja pa do ne znam čega, i onda svi mi ostali nismo normalni, samo su oni. Aj ba… to je sve lobi bogate fetish ekipe.

1 Like

ti udario po pederima pa ne popuštaš … a pišeš nam iz države koja je sve liberalizovala što se tiče pedera

dosta je nama ovdje da nam vi iz dijaspore solite pamet, lahko je vama srati ovdje a tamo ne smijete pisnuti … idi protestuj protiv pedera u bazelu :smiley:

p. s. ■■■■ te ovaj sa snimka, gledaj cucana kakvu majicu nosi

3 Likeova

Treba ga razumjeti, on se pali na takve, pa što pisao da pisao. :smile:
I ja sam govorio već o latantnim homosexualcima, ovo je prava ped… :blush: Školski primjer, ali bilo bi posla i za stručnjake. :smile:

1 Like

OMG!!! ovo je sve palo zaista nisko.

Evo primjer nam je moderator foruma, vrlo brzo se uznemiri na pomen normalne porodice. :red_circle:

U svim postovima, pa i sad, ti se obraćam isključivo kao član Foruma: :blush:
dobro je da si otišao iz Bosne, tamo su uglavnom dobri ljudi. :smile:
No, naravno, još manje pripadaš tamo gdje si sad. Ne pripadaš nigdje. :frowning: Gdje god dođeš, uvijek ćeš biti manjina; mrzitelj i pokvaren lik pun mržnje prema svima. :-1: :o:
Nije ti lako. :smile:

2 Likeova

Evo da se i nadovezem na tu pricu o gayevima tj. pederima. Prije sam bil radikalnog misljenja kako oni nisu normalni i kak ih treba tuci, pogotovo one koji su se drzali u javnosti za ruke i promovirali to. I onda nakon 2 godine faksa meni best kolega kaze da je peder. Spustila mi se roleta na oci kad ti netko dosta blizak tak neke veli. Dva tjedna nisam ga mogel pogledati u oci niti komunicirati s njim. Nakon toga, nekak sam dosel k sebi i dalje je sve bilo po starom. Ja sam malo “omeksal” kaj se toga tice, ali i dalje sam misljenja da svoj pederluk drze u svoja cetiri zida bez ikakve propagande u javnosti…

1 Like

Spajic i Rojs: Poslat ih na otok i rijesen problem!

2 Likeova

Tu se ogleda :stuck_out_tongue: Titova dalekovidost , da je ziv svi otoci bi bili puni kolko se razno raznog sljama nakupilo ,

1 Like

Jos bi pravili umjetne otoke hahahaha e da hoce komet past… rijesis se svega, postedis danasnje i buduce ljude i sve kontakte sa drugim civilizacijama. win, win i win.

1 Like

Pa nije rjesen problem. Jel se gej djeca radjaju samo kad ih naprave gej roditelji :smiley:

Pa rijesen je problem jer:

  1. Rijesio si se svih gayeva
  2. Rijesio si se svih spoznaja o gayevima

Ako se to i ponovi, samo ih opet posaljes na otok.

Tako da buduca djeca nece uopce znati za njih i nece upasti u tu homo zamku.

Danas gay,trans,bio, sto ti ja znam sto ne pa dokle?

Prije su svima smetali, ali jbga dode ti u zadnjih 30 godina 20 popularnih pjevaca/glumaca i kazu da su gay, sto se tu moze ocekivati?

ili sto bi queen of mean iliti lisa lampanelli rekla “poo pushers”

Tito je punio ostrva sa politickim neistomisljenicima ili bilo kim drugim ko je zalicio na moguceg nesljedbenika njega I partije. Ti ljudi nemaju nikakvu vezu sa sljamom ili klasicnim zatvorenicima vec cisto sa gore navedenim. I Tito je rekao da nije znao za zatvore ko sto je bio Goli Otok I kad je saznao da ih je ukinuo (1953 cini mi se nisam siguran, tj kad je prosla frka sa Sovjetima tj kad je Staljin umro). Djed mi je bio na Golom otoku jer je komsiji odgovorio logicnim odgovorom na pitanje ko bi pobijedio u ratu da zarate SSSR I Jugoslavija. Iako je od svoje 15te godine bio u partizanima. Brdo neduznih je bilo po tim logorima. Citave familije iz Crne Gore su odvodjene u logore zbog tradicionalnih veza sa Rusijom. Pa od doceka vruceg zeca - nekoliko kilometara dugacka cesta dje bi na svaki metar po dvojica zatvorenika tukli novopridosle I dje bi oni koji ne tuku dovoljno bili mlaceni. Mnogi nisu prezivjeli docek tj vruceg zeca. Oni koji su pretekli su mucili kineskim metodama, pedagoskim metoda prenosenja kamena s mjesta na mjesto I vracanjem na isto, tucanjem kamena, nedozvoljavanjem da spavaju I ostale standardne metode koje mnogi nisu izdrzali.

Nemojte takve stvari velicati, malo je bezveze. I nije lose se informisati.

Sad ostaje pitanje stvaranja drzave, jacanje narodne svijesti, da li je taj nacin ili slicni diktatorski nacini ispravni? Ja mislim da nijedna drzava nije vrijedna ljudskih zivota pa taman napravili Utopiju tim metodama, ali je vjerovatno ovo misljenje utopija.

Opet mislim da nije u redu velicat logore.

Za kraj opaska koja je oftopik, moze komotno ovaj forum da se preimenuje u stoici, sofisti, novamisao, uzroksvegpostojanja, kvaziwebmajstori, filozoistoricari ili neku slicno. Ovo webmajstori mi nekako oftopik djeluje.

1 Like

Ti si prvi spomenuo “goli otok” mi samo spominjali samo otok.

Da mediji gledaju ovu temu napisali bi skroz 10tu pricu koja sadrzi 2-3 kljucne rijeci koje se spominju u temi i okrenu cijelu javnost na svoju stranu. Tako je i tako ce i biti nazalost.

Dal ce to smanjit broj gejeva ili ih samo skoncentrisat na par mjesta :smiley:

Isto :stuck_out_tongue:

Ovde se prica FIGURATIVNO o otoku ,dakle Tito je na otok sklanjao sve koji su pokusavali , ne skloniti njega i partiju u smislu zamene , nego su htjeli ovo sto su ovi i ucinili UVESTI KAPITALIZAM i POPOVE u drzavu .Dakle politicku bagru i kapitaliste koji su se izmedju dva rata nakrali i obogatili na ledjima naroda i popove slao je na otok,lopove je slao u zatvore,sve nakaradnosti iz zivota je sklanjao iz stampe a objavljivao lepe vesti ugodne za narod,a jurio svu ostalu bagru po evropi i svetu i resio ih se .
Dakle upotrebljavao je sve moguce metode da zastiti DRZAVU u tu moze da prica ko sta hoce
Naravno da je kao i svugde na svetu bilo i laznih optuzbi i stradanja mozda nevinih U IME DRZAVE…
ALI posto ovde smo poceli pricu o religijama ,TITO je bio mala maca za milione zrtava
religija po celom svetu u IME BOGA I RELIGIJE,stim da je TITO tom svom puku narodu i dao jedan veoma dobar zivot koji se na ovoj planeti nece skoro ponoviti ,za razliku od CRKVE i religije koja je nardu dala samo patnju i trpi do smrti pa ces ziveti lepo na onom SVETU …
ETO to je ta mala razlika izmedju TITA i religije …ko razume shvatice ko ne razume
terace i dalje po svome…

1 Like

jedna velika pederčina.

1 Like

pa dobro to je tvoje misljenje ,moje je da je bio BOG na zemlji za obican narod,

Mislim da si se zaje*** i ovo je jedan jedini put da se mogu složiti s @brane333 .

Dok je Tito bio nije bilo pederčina a oni su danas IN tako da komentar ti stvarno nema veze s vezom. Da je imao mana i da je bilo štete prema Hrvatskom narodu bilo je ali 1000000x više su sjeba… Tuđman, Mesić,Josipović,Plenković,Sanader,Kolinda nego što je Tito napravio. Balkan nikad nije bio u većim govni**. Nekad je bio velesila a gdje je danas? to znaju samo navedeni politicari koji su pokrali i uništili svoj narod i dovukli ga na prosjacki štap. ista je situacija za Hr,Srb,BiH… itd

Kako god od ovog stanja nikad nije bilo gore.

2 Likeova