Meta Business Suit problem s objavom članka. Ne prepoznaje fotografiju članka

Od jutros pokušavam objaviti, podijeliti, članak na facebook stranici (Page) ali mi non stop umjesto orginalne fotografije stavlja fotografiju ikone za pretraživanje.

Gledao sam na debuggeru i tamo mi sve fino povuče podatke

Kada pokušam na osobnom profilu podijeliti isti članak sve ide je ok.

Ja sam to jutros primjetio na vise sajtova,ne mojih,nego onih koje pratim na fb…

Probaj s drugim browserom iz incognito mode.

Da isti problem. Do fejsa je čekamo Backup da naprave :joy::joy::joy:

Vidim da mi neki članci sada prolaze, a neki ne.

Je li tko pronašao rješenje za ovaj problem?

i kod mene problem, kod mene su od jutros svi linkovi bez thumbnails, samo prikaže logo…
čak mi ne radi niti fb debugger.
radi li vama kad provučete kroz debugger?

Meni ne radi ni kroz debugger

ja sam isto morao “ručno” ubaciti URL članka , takođe thumbnails ne radi. Često mu se to dešava FB da pogubi thumbnails kada se nešto objavljuje sa sajta. Kompanija i po nema šta! :grin:

Na metinom forumu za developere navode da je peoblem uglavnom sa WP stranicama i navodi se da može pomoći plugin Yoast e sada nisam provjerio, ako neko uspije neka javi rezultate.

Kod mene je Joomla. I opet ne radi. Debugger ispravno prikaže podatke.

Isti problem. Cak sam i sam pokrenuo temu na konto toga, ali sam obrisao, nisam vidio da vec ima. Nadam se da ce se problem cim prije rijesiti.

Jel iko rijesio mozda ovo?

Rješenje postoji dok CH objavljuje članke bez problema

fazon je sto meni 1 domena hoce a druga nece, a sve isto podeseno u wp. Kod nekih takoder znam da prolazi normalno al vecina ima problem.

nekima su problemi tek počeli… znači upgrade servera ide polako :grin:

ne radi fb normalno danas, znaci nema tu pomoci dok oni ne srede sa svoje strane

I dalje baguje. Valja cekati.

Pročepilo, sada je OK, a ukoliko se odma nakon poveznice ne pojavi, onda “osvježiti post” i pojavi se slika.

1 Like

Kod mene i dalje problem.