Misljenja o onecoinu

Pozdrav,

Zanimaju me Vasa misljenja o onecoinu ili mozda iskustva ako neko ima.Naime planiram ulozit neki novac u to.Googlo sam dosta neki hvale onecoin neki ne,a vecina tih koji ne hvale su bitcoin korisnici.Gledao sam isto po googlu imaju bolji start od bitcoina i vise korisnika kad se usporedi sa pocetkom bitcoina.Jos izbacili su stranicu https://dealshaker.com/en/ . Mislim meni to zvuci sve kao laka lova. Sastao sam se sa ljudima koji se vec bave dosta time i mogu rec da sam bio zadovoljan samim pristupom i prezentacijom. No za sad je je prakticki to bezvrijedno sve dok ne izade na burzu.Citao sam covjeka koji je ulozio u bitcoin 27$ izvukao miliion i nesto.Kad nebi ulozio i sve uspije grizao bi se cijeli zivot.

Nemoj ulagat u taj scam. Kasnije ćeš mi zahvalit.

2 Likeova

Neki specifican razlog ?
Ja znam par ljudi koji se bave time vec par mj i vidio zaradu njihovu zarade tjedno koliko neki hrvati zarade godisnje.Nije da pricam rekla kazala je uzivo je sve videno.
Pa me zanima jel ima jos neko kakvih poznanika.

Pa ulozi 27 dolara i cekaj, nije da ces propast zbog 27 dolara.

Nemoj ulagati u nikakve coinove.
To ulaganje u neke nove/stare coinove je nesto kao predizborna kampanja. Svi obecavaju bolje, bolje, bolje a zapravo samo jedan ima koristi. A ti nisi taj jedan.

1 Like

Koliko vredi taj jedan onecoin?

Kupi bitcoin sad dok je oko 1000 jer kroz par mj bi lako mogao biti na 1400-1500.

Mislim zbog tih novaca koje cu ulozit necu propast.
Takve price su kruzile i za bitcoin pa kako je zavrsilo da su neki postali milijunasi preko noci.Jedan sam od onih ko ne riskira ne profitira.

@Jeronimo034 sada trenutno 9.85€ prije 3-4 tjedna je bio 7€ pa skocio na 9.75€ pa sad prije par dana skocio na 9.85€.Predvidanja su kad izade na burzu 2018 vrijedit ce najmanje 25€,a postoji velika mogucnost da ce biti preko 100€.

Mislim ko je iz zagreba moze se javit pa mogu dogovorit da se nademo na cugi i ti ljudi koji se vec bave time sve pokazu i objasne da nebi bio rekao je on na forumu sve vidjet uzivo.Takoder mogu i drugi gradovi samo mi napisat koji grad je u pitanju.

Takoder imas na googlu usporedivanje bitcoina na pocetku i onecoina velika razlika u cijenu vec u pocetku.

https://www.onelife.eu/en/ - pogledaj svako malo stranicu kako korisnici rastu.

@NeedHelp zasto ulozit u bitcoin gdje nije sigurno oce opet porast mozda padne kad onecoin izade na burzu? Rade cu ulozit ovdje recimo 550€ dobit cu cca 102-3 coina nakon rudarenja i cekat onda 2-3 god da cijena skoci i sve prodat i zivjet iznad prosjeka :slight_smile:

Živjet ćeš iznad prosijeka sa 10k $ koje zaraduš nakon 3 godine? Netko te dobro valja sa tim spikama i tko zna što oni tebi pokazali da zarađuju. Budi oprezan.

2 Likeova

Tek sam 2-3 mj u bitcoinima, uzeo sam ih samo zato jer su oni najbrži način za prijenos novca, a 2 affiliatea mi plačaju u njima, pa sam se počeo malo detaljnije informirati. Još uvijek ih nisam podigao, tu i tamo potrošim par sto kuna sa kartice. Kako stvari stoje, mišljenja sam da će do 1.1.2019. narasti na min. 3000$. Zašto bi pali izlaskom bilo čega? Prozuji malo o bitcoinima na netu i imat ćeš drugačije mišljenje.

Nisam mislio da cu vjecno zivjet iznad prosjeka no ipak cu si nesto moc priustit bez banaka i kredita di te masno opljackaju. Da dobijem 10k € za 2 god ja sretan. Reci mi di ima to ? Da npr stavim 550€ a za 2 godine dobijem 10k € ili mozda vise? Zene u konzumu lome kicmu da bi za 2 godine zaradile oko 10k €,a ja da samo stavim i cekam. Reci mi neki takav sistem osim bitcoina tu su ljudi obogatili ko je u tome od pocetka.

Evo isto sto @NeedHelp kaze za bitcoin zaraduje npr od aff-a imas i toga tu i dobijes mastercard karticu gdje te novce moze direktno iz bilokojeg bankomata izvuc i bas ti sjedaju u eurima ne u coinovima.

Cisto da pokazem da evo sve snimljeno imas na youtubu da ljudi koriste to vec https://www.youtube.com/results?search_query=onecoin+paying

Znam da u hrv nece zazivjet vjerovatno to toliko jos ne znam koliko godina jer smo mi glup narod govorim iz iskustva jer radim u takvoj firmi i naslusam se 90% nepismenih i glupih ljudi.Sa onih 10% je uzivancija pricat koji se razumiju.
Sve ti je jasno da ljudi glasaju za one koji su drzavu opljackali dalje ne treba govorit.

A za koga “pametni” ameri glasaju? Englezi? …

Nego, samo brzi osvrt na ovu temu i ništa pozitivno nisam pronašao

Svaki paragraf gonja keyword scam. :slight_smile:
Bude još malo sinonim za prevaru

Zar ne mislis da bi takvi ljudi vec zavrsili u zatvoru? Nije to da se radi o onim dojavama na fejsu ovdje su vec milijarde eura u pitanju.Firma je registrirana u sofiji i dubaiju. Drze stalno prezentacije po cijelom svijetu.
Mislim da ce ti ovo sve rec isto: https://www.google.hr/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1GIWA_enHR690HR690&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=swedish+police+onecoin&*

Svedska policija zatvorila istragu o onecoinu i posluje se legalno.

Sto se tice onih piramida cijeli zivot je piramida jer je to matematicki najlakse napravit i uvijek ce tako bit ko prvi krene uvijek ce uzet vise novaca. Npr ti i tvoj kolega radite i imate sefa taj sef opet ima sefa pa taj sef opet ima sefove koji prate sve to pa ti sefovi opet imaju sefove koji njih prate.To ti je evo npr ja radim u HT-u i tu imas 50 sefova vise ne znas ko koga prati,a naravno sto si vise iznad imas vecu placu.

Ako si tako siguran pa ulozi onda? Pitao si za mišljenje i dobio si ga.

Bitcoin, Ethereum, Dash, Monero i eventualno Litecoin su za duže investicije. Sad svaki dan izlaze neke nove cryptovalute, ne znaci da neka od njih nece da uspije ali za ozbiljnije i duze investicije, ne preporucujem.

Tokom 2010.g. na bitcointalk forumu lik je dogovorio da mu neko plati 2 pizze (oko 20-25$) a on mu je prebacio 10.000BTC. Pogledaj koliko danas vrijedi 10k btc :slight_smile:

Izgleda ko neka kriptoponzi sema. Prevara zesca. Ovo kad padne uticace i na ugled drugih kripto valuta.