Misljenja,recenzije za Yes.ba

[quote=“kempinsky”]Ma ništa brate, samo gubiš vrijeme. Nemaš ti para da konkretno napraviš ozbiljnu priču portala.

Ovo kolektiranje tuđih vijesti je banana.

Žao mi je kaj se ljudi povode tim putevima koji su osuđeni na neuspjeh. Zar nije pametnije napraviti barem malo oreginalnu priču i s vremenom razrađivati ideju? naravno da je.

Tako stoje stvari.[/quote]

Super si mi ti čovječe, pao si iz vedra neba i svima soliš pamet. Daj napravi svoje nešto da valja pa sa pravom se ku**i drugima. Lako je bit baba… očito samo to i znaš.

A druge pusti neka pokušavaju… da svakome svaki projekt uspije, pa svi bismo se kupali u lovi.

[quote=“toniperic”]Super si mi ti čovječe, pao si iz vedra neba i svima soliš pamet. Daj napravi svoje nešto da valja pa sa pravom se ku**i drugima. Lako je bit baba… očito samo to i znaš.

A druge pusti neka pokušavaju… da svakome svaki projekt uspije, pa svi bismo se kupali u lovi.[/quote]

Pričamo o poslu i parama.

Ne radi se o tome da svakome njegov projekt treba uspjeti, jer je to nemoguće. Radi se o tome kako projekti uopće ne uspijevaju upravo radi tvrdoglavosti ljudi koji ih podižu u jednom dijelu i neznanju u drugom dijelu.

Dobar programer, dizajner, marketinški stručnjak, i još jedno pet stvari > Sve u jednom čovjeku? to postoji gdje? samo u “pokušajima” koje si upravo naveo.

Želiš news portal? pa brate nema problema. Samo mi pojasni na koji način češ baš biti bolji od postojećih i na koji češ im način konkurirati. Usput mi molim te pojasni i marketinški plan.

A to će mi ovdje pojasniti nitko, a onda kako da odgovaram na priložene radove?

“Bok ja imam web i uspjeti ćemo ziher, jer ja jako vjerujem u svoju ideju. Hvala”

Tako se ne radi, i ne troši vrijeme koje se moglo potrošiti za nešto korisnije. Možda sam direktan, ali govorim s dobrom namjerom… peace

@renato100

Ma nisi babaroga sta fali :slight_smile: to je prepradjen template to je jasno ko dan da ga wordpress pokrece ovaj portal. Ako si htio reputaciju dobio si je licno od mene :slight_smile:

@kempinksy

Postujemo tvoje misljenje, al jednostavno to je hobi i veoma dobro ide vjeruj mi,

@tony

pa dobro ima i tog :slight_smile: upravu si tony

1.Domen - Odlican
2.Dizajn - Mogao je bolji iskreno,a i ova boja mi se uopste nesvidja.
3.Sadrzaj - Ok
4.E sad,imam veliku zamerku zbog ovog linkeri :stuck_out_tongue: Znam da mnogi to stavljaju,ali meni to skroz narusi dizajn i sve,ali ok :slight_smile:
5.Potrebno je mnogo truda da bi ovo uspelo,a ako krene na bolje,mogao bi da pokusas sa nekom vecom zaradom,pa da i “zaposlis” nekog :slight_smile:

@IKCOM

Prije svega hvala na sugestijama, kritikama (jednim djelom ja to gledam kao pohvale). A da rado bi da krene na bolje pa zasto i ne zaposliti nekoga, zar ne?

Evo da napravim mali update prvi put su posjete otisle od otvaranja (9. januara) preko 1000 unikatnih posjeta dnevno (google analystic).

Update!

Presli smo na nove servere (Hetzner) mislim da bi sad sajt trebao da se otvara jos brze i da load radi dosta brzo. Ukoliko budete imali probleme sa otvaranjem napisite slobodno. Kritike prijedlozi dobro dosli, takodjer napravili smo novu kategoriju “yes kolumna” i “yes video” sa autohtonim clancima.

[quote=“unix”]Update!

Presli smo na nove servere (Hetzner) mislim da bi sad sajt trebao da se otvara jos brze i da load radi dosta brzo. Ukoliko budete imali probleme sa otvaranjem napisite slobodno. Kritike prijedlozi dobro dosli, takodjer napravili smo novu kategoriju “yes kolumna” i “yes video” sa autohtonim clancima.[/quote]

kakvi su njihovi serveri? konkretno zanima me vps i podrška

Odlični su im serveri kao i hosting, preformance najbolje moguće u europi, ja sam uzeo preko icebluehost.com jer su im oni reseleri al ista je firma mislim serveri su Hetzner (trenutno najbolji po meni i mnogima u eu). Probaj otvoriti Yes.ba pa vidi jel loada dovoljno brzo.

Sajt mi se sviđa , jedino ću i ja reći kud baš ružičasta pozadina.
I meni se ti linkeri baš ne uklapaju u tvoj sajt tako da…
Stvarno ti je fora sajt i evo u zadnje dosta često otiđem pogledati što ima tamo.
vidim da i ti koristiš gotovi template - valjda je tebi trebalo više od jednog poslijepodneva da to “sklepaš” , ha? :slight_smile:

Mozda i je malo ruzicasta boja onak cudna, tko zna jel dobra… To moraju dizajneri presudit.

No, neki seru bezveze. Ako covjek i skuplja clanke okolo i ako na tome ne trosi dragocjeno vrijeme i lovu onda je projekt jako dobar.

Dali ce zaraditi miljone, nece. Ali neku sicu oce.

Bitno je da se radi :slight_smile:

@ivan1000

Hvala za pohvale na sajtu. Pa eto jos uvjek doradjujem (nije bas jedno poslije podne). I da citam one tvoje recepte, al fakat.

@dadaas
Pa trudim se da probam sadrzaj sto manje od drugih skupljati, al eto uglavno sto rekao @steelmaiden nek se radi! :wink:

Hvala na pohvalama i kritikama.