Mogu li unijeti isto ime i prezime za adsense iako sam vec banovan sa tim imenom?

Interesuje me da li mogu unijeti isto ime i prezime za adsense iako sam vec banovan sa tim imenom i prezimenom… da li ce mi stvarati neke probleme?

Siguran sam da ne možeš.

Bolje pitanje jeste da li je ista adresa boravka. Može se desiti da imaš “blizanca”, isto ime i prezime, ali druga adresa boravka, to adsense prati. Ukoliko je ista adresa boravka, čisto sumnjam.

Na kojem principu adsense radi recimo imam 5 domema i kad oni banuju domenu 1 jel oni tad banuju moj korisnicki racun sa svim domenama il tocno odredenu domenu

Možeš pokušat, ja sam recimo registrirao, adresa mi je Antuna Gustava Matoša 18, a kada sam radio bratov adsense njemu sam stavio A. G. Matoša 18… i prošlo je…

Inače čitao sam da ljudi znaju stavit umjesto recimo Ulica Bagrema 15, stave Ulica Bagrema 15 a, tetu na pošti boli uvo, isplati ti peneze samo tako… tu recimo gledaš da ne ideš podić pare negdje u Zagrebu, nego odeš u neku manju sredinu… Ja sam jednom u manjoj sredini uspio podić pare iako sam došao s osobnom gdje je bila potpuno deseta adresa, ali isto ime i prezime… hehe… ostavio teti 10kuna za kavu i to je to…

Ok hvala ma na ocevo ime sam stavio :smiley:

Ime nije bitno, bitna je adresa, ako je ista dobijaš ban ;).

Adresa je ista i evo nisam dobio ban bar ne jos ali stigao mi danas pin i sve je uredu… valjda nece biti nekih problema… samo me interesuje ako bi promijenio ime primaoca dal ce nesto zezati…

Nije automatski ban, ali ako otkriju ide ti ban. Ja sam ih kontaktirao i pitao da li na istu adresu mogu biti dva adsense računa na različita imena (bez da je prethodno prvi banovan) - oni su rekli da ne može pošto bot može dati ban.

Mogu ti banirat cijeli account, a mogu samo jednu domenu, ovisi.

Drmrgood ovako imam jednu chat domenu dje se chat nalazi e sad neznam dal bi mi google banovo to

Naravno da bi, jer to nije dozvoljeno. Pogledaj bilo koju stranicu sa chatom pa ces vidit da nijedna nema adsense.

Dali problem ako stavim broj racuna iz banke na koji mi je ranije blokiran adsense

Koristi logiku :D…

Isto ime možeš koristiti, ali istu adresu (koja je banovana) u kombinaciji sa istom imenom ne možeš.