Moj Facebook Je danas hakovan

Pozdrav prijatelji da li neko zna kako rijesiti i da li se moze ikako rijesiti jutros mi je hakovan profil na Facebooku.Imao sam i duple zastite email sve sto je moglo da se stavi ali uzalud.Neko je uspio promijeniti sve podatke i staviti svoj email a sto je najgore od svega na moj email i broj nije doslo nikakvo upozorenje da je neko prijavljen.Pokusao sam preko par linkova od fb ali uzalud da li neko zna postoji li neka mogucnost kontakta facebooka i slanja licnih dokumenata kao potvrdu.Hvala unaprijed ako neko uspije rijesiti problem placam :smiley:

https://www.facebook.com/hacked/

Popouni kaj te traze i samo cekaj. Dobra im je podrska, budi sretan da ti odgovore. Vjerojatno si skidao neki crack i to ti se dogodilo…

1 Like

Ne mogu da popunim trazi mi odma da se logujem kad kliknem na link.A najgore od svega sto nisam nista skidao ne skidam nista vec 2 godine zbog takvih stvari znaci promijenjen email broj promijenjen a nije mi dosla poruka na email ili na mobitel da je ista promijenjeno.Ne znam drug ni sam sta da radim profil je star 14 godina i sve mi je na njemu

Ak upises svoj mail i lozinku sto ti pise? Trebalo bi ti pisati da si upisao staru lozinku pa ti nudi neku opciju dalje…nije problem vratit mail i broj moba nego je problem ak si dobio ban radi njegovog sadrzaja ili ako ti je gore kartica uplodana pa ti je pokrenuo oglase. Al sve bi se to trebalo rjesiti samo sto su spori…

1 Like

Kad kliknem na taj link ovo mi pise Ako mislite da je vaš korisnički račun ugrozila neka druga osoba ili virus, kliknite dolje navedeni gumb “Moj račun je ugrožen”. Mi ćemo vam pomoći da se ponovno prijavite u svoj korisnički račun kako biste povratili kontrolu.
A Onda kad kliknem MOJ RACUN JE UGROZEN i otvori mi polje da ukucam svoj email kad ukucam email trazi mi i sifru ukucam i onda mi pise da sam ukucao pogresnu sifru ako zelim da restartujem sifru da posaljem kod na email ali tu nema mog emaila ni broja samo neki novi email koji je taj neko ubacio

Ne sjecam se vise, probaj vise puta tako upisivati pa ce ti mozda nesto drugo izbaciciti. Preko ovoga linka sto sam ti napisao trebao bi vratiti email i mob, a kad se ulogiras onda ces vidjeti dali si dobio ban. Pitaj frendove jel ti vide profil…

Ma jok nije ban radi profil sve normala ali niko u njega ne ulazi vidim po poruci i ja sam napravio drugi posaljem poruku niko je ne procita kad bi imao bar neki kontakt od fb to bi najbolje bilo

Malo sam citao po nekim stranim forumima da je jos mnogim hakovan profil neki pisu da su mnogi android telefoni hakovani i zato lako i provale i izmjene podatke sad haj ga znaj ja nisam uspio rijesit nista jer fb podrska je jedna velika 0

Samo da napisem da sam nakon 17 sati neprekidnog mucenja uspio vratiti Facebook.Tako da eto ako neko bude imao slican problem moze da mi se javi bar sam naucio nesto novo :smiley:

4 Likeova

Podijeli ovdje ako imaš vremena. Tako da oni koji budu guglali mogu brže doći do rješenja zahvaljujući tvom odgovoru.

6 Likeova

Sa obzirom da mi nije dosla nikakva obavijest i da je broj promijenjen i email cak sam imao i dvostruku zastitu ona koja se salje na broj mobitela ali ni to nije pomoglo da hakeri ne provale kako sta vjerovatno nikad necu ni saznati.Ja sam pokusao na dosta mejlova pisati ali uzalud kad bi isao facebook identify account samo bi me izbacilo pa onda ima i ona opcija da se logujem preko racunara ili mobitela kojeg sam prije koristio i to nije pomoglo pisalo bi mi da nikad nisam koristio FB na tom racunaru i na mobitelu ( I Ako koristim stalno na njima) Na kraju ono sto je upalilo je bilo to da sam kad bi pookusao uci u profil normalno fb poslao kod na meil koji je haker stavio ja sam jedno 20-30 puta kucao kod bezveze da bi mi od jednom izbacilo prozor da unesem svoj licno dokument da potvrde da sam to ja i cim sam uploadovao na moj meil stari mi je vracen profil.Hocu da kazem da trenutno mnoge ni dvostruke zastite ne pomazu jer hakeri imaju nova sredstva sa kim hakiraju profile,a trenutno znam dosta ljudi koji su nastradali od hakovanja.A Facebook kao Facebook ima jako losu podrsku to jeste nema je nikako prosle godine je bio chat a i to su ukinuli koliko sam vidio.Napisa se haha.Al eto samo zelim da skrenem paznju svima da se cuvaju pogotovo da ne skidaju nista piratsko jer je nedavno moj prijatelj skidao neku igricu za ps4 sa torrenta i skinuo je neki virus koji se zove oxa file citav racunar mu je zarazilo i sve sifre mejlove sve je ukrao tako da dobro se pazite