Moj gaming YouTube KANAL

Pozdrav ekipa!
Intersuje me nekoliko stvari u vezi zarade na youtube. Koliko je moguće zaraditi na 1k pregleda (Balkan), kada uključite maximalnu monetizaciju na klipove, tj. sva tri oblika reklame koja se mogu prikazivati na vašim klipovima? Znam da zarada nikada nije ista, ali otprilike od koliko do koliko se kreću te cifre? Nisam se do sada bavio sa tim, u posljednje vrijeme zainteresiran sam za sve to… ali iz iskustva drugih to i nije toliko bajno. Sve u svemu, ako neko može neka odgovori. Hvala! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Na jednom kanalu gde ponekad ubacim neki klip, trenutno ukupno imam 60K pregleda, i zaradjenih neverovatnih 0,5$. Sve su pregledi sa Balkana :smiley:

Jel od pocetka bila ukljucena monetizacija jer je to smijesno. Ja sam jucer imao 3$ na 2k prikaza.

Isto balkanski pregledi?

ne znam kako, ja jos nisam ukljucio monetizaciju jer moramm prec 10k pregleda al imam pristup jednom kanalu i ima cca 20k pregleda ako i tolko i zaradio je oko 2$. Pregledi su s Balkana

Mozda sirim malo dezinformacija, da objasnim situaciju.
Ukljucena je monetizacija od pocetka, ali problem je verovatno zato sto klipovi traju 10-15 sekundi.
:smiley:

Pola pregleda je balkan pola ostatak europe, vjerojatno zarada ide on one druge polovice.

Ja imam jedan kanal sa nekim ribolovacki funny klipovima, dnevno 300 poseta drzi vec pola godine a ne izbacujem nista vec mnogooo dugo. A sustina je da mi je CPC uglavnom 0.01 ili 0.02$ a poseta 90% USA. Prosto mi je neverovatno toliko mali CPC za USA…

sad sam vidio da YT lagano vraca reklame i da se dize CPM al vidit cemo :slight_smile:

Novi klip :slight_smile: podrzite me ako Vam se svide klipovi like,komentar sub :smiley:
https://youtu.be/_D_o8bgWeWs

NOVI KLIP :smiley:
https://youtu.be/v0TdSV0PEsQ

Evo dugo nisam ovdje ostavio nikakav LINK pa ako netko zeli nek pogleda… #roadto1k :smiley:

Ako se nekome gleda neka pogleda i podrzi me ako mu se svidi hvala svima na podrsci :smiley:

Svaka čast, preko 700 subova…sjećam se kad si imao 21 sub, samo nastavi tako i čeka te dobra budućnost što se tiče kanala :wink:

Hvala ti…da nije bilo lako al krenulo je lagano :slight_smile:

Mene zanima kakvu machinu koristis za streamanje i microfon i tako malo nam daj detalje. I jel igras na consoli ili PCu?

SPECIFIKACIJE:
Intel i5 4690 k 3.5 Ghz
MSI R9 390 8 GB
Kingston Hyperx 16 GB DDR 3 1866 mhz
Kraken NZXT x31
Asus Maximus VII HERO
SSD Samsung 120 GB
HDD Western Digital 1TB

Iz about channela :smiley:

kjedino mi se kuciste dopada.

Jel taj processor overclockan? I koliko ovo struje trosi, ova graficka je pohlepna za strujom, koje napajanje, i zasto ovo vodeno hladjenje?

Jel ovo za streamanje samo, a igra se na konzoli ili nije vrag da se igre pokrecu na ovom i istovremeno se streama. Mislim moze se, ali jel ne trpi na ovom systemu onda malo sve skupa u eprformansama id etaljima?

Hvala :smiley: