Moj gaming YouTube KANAL

Pozdrav svima ljudi, evo poceo sam s YouTubeom prije nekih mj dana, nisam se reklamirao doslovno nigdje i skupio sam oko 20 suba i sad u 3 dana kad sam poceo po grupama stavljat skocilo je, jebiga koliko god se trudio nemoze me nitko vidit, al dobro ide na bolje :slight_smile: Neznam dal se smije ovo stavit na ovom forumu a posto nisam nigdje procitao suprotno odlucio sam stavit link pa ako Vas zanima pogledajte, stvarno ulozim u klip dosta vremena i truda, mada moze i bolje al evo, neki ljudi su me podrzali (nisu frendovi niti netko ztko me poznaje) tako da barem nesto vrijedi to sta radim :smiley:
Ugl ako zelite bacite pogled i naravno svaki oblik podrske mi je dobrodosao pa cak i kritika :smiley:

YouTube LINK KANALA:
https://www.youtube.com/channel/UCJIwUJfjLiuQh-H680ZJ7aA

Nije loše, imaš dobre predispozicije da budeš uspješan youtuber, zvučan i razgovijetan glas, lijep dizajn kanala i thumbnailsa, dobro editovanje videa, samo tako nastavi i uspjet ćeš sigurno, pozz.

2 Likeova

Svaka čast, odličan rad, ovaj Audi RS7 mi se posebno svideo :slight_smile:

1 Like

Odlican kanal i odlicni videi.

Reci mi samo koliko si ulozio novca u racunar i s kojim ciljem :slight_smile: ?

1 Like

Bacil sam oko i mogu ti reći da si odličan… thumbnail-ovi su odlični, zvučno i vizualno si u rangu sa ovim našim razvikanim gaming Youtuberima… Tako da, naoružaj se strpljenjem i samo ovim istim tempom naprijed, uspjeh ti neče izostati! Bravo!

1 Like

Hvala ti puno, stvarno cijenim svaki vid aktivnosti bilo to pohvala , kritika ili sto drugo, trudim se i ulozim dosta vremena u klipove. Ako nisi ajd se subaj na kanal stvarno bi mi puno znacilo :smiley:

Hvala, hvala. A i meni isto jedan od najdrazih, sad cu ubacit jos neke ima hrpa toga samo se zajebano igrat s modovima malo al bice :slight_smile:

1 Like

Hvala ti, pa ulozio sam cca 1400€, znaci samo PC ako gledamo bez periferija, monitora itd… :slight_smile: Naravno nisam to ulozio zbog YouTube-a nego sma ga uzeo jos prije god dana cisto zato jer sam ono sto bi se reklo passion gamer :smiley:

Hvala do neba e, stvarno je lijepo ustat i procitat ovakve komentare :slight_smile: trudim se kolko god mogu cak ostanem ponekad budan i do 4 ujutro samo da sredim thumnbailove, i zvuk mikrofona posto imam jeftini mic pa sad to sve treba sumove maknut, pa ovo, pa ono i ode vrijeme… Hvala ti jos jednom i cijenio bi ako bi ostavio sub i like za podrsku ;))

1 Like

Ako znas engleski odmah prestani sa ovim kanalom i kreni sa kanalom za eng govorno podrucje. Ovde ti je mnogo mali auditorijum plus je mala zarada. Za eng trziste “sky is limit” :wink:

3 Likeova

Odličan kvalitet videa i audia, sigurno da imaš dobru opremu. Sve u svemu neka je sa srećom :).

2 Likeova

Super kvaliteta i sve pohvale ali kolko sam vidio na youtubeu takve stvari ne prolaze bas najbolje tj. puno slabije publika raste i to. Za proboj u toj games niši treba bit retardiran derat se vikat , radit grimase sa facecamom itd. Uglavnom bit budala ili radit od sebe budalu - pogledaj za primjer serbianbl, mudja i takve a vani ih ima jos gomilu. I pripremi se i za hrpu negativnih komentara ako krenes sa facecamom :smiley:

2 Likeova

Da definitvno se slazem s tobom, lagao bi kad bi rekao da nebi htio zaradit nesto al zasad se baziram samo na kvalitetu i da dobijem cim vise ljudi, opet s druge strane pokusao sam i cak nije toliko ni lose al dosta je tesko bez obzira cak i ako znas perfektno engl. :slight_smile: Ali mislim da ako bi ikada dostigao 100k subova sto je znanstvena fantastika za mene trenutno dalo bi se cak izivit od toga, solidno. Jer pricao sam s drugim ljudima koji imaju kanale i kaze da nitko ne zaraduje toliko na reklamama u videu nego od sponzora pa eto, nadam se nekom sponzu prije nego novcu od reklama, ak ikada bude :slight_smile:Naravno imam kanal gdje samo izbacujem gameplay berz govora pa cemo vidit, ugl hvala na komentaru i subu ako si ostavio :wink:

Hvala ti puno :smiley: nebi vjerovao mikrofoon koji koristim sam platio 30€ zajedno sa stalkom,onom mrezicom , napajenjem itd., i kvaliteta je ono ne bas najbolja al ga sredim u programu nakon snimanja da bude takva kakva je, oduzme dosta vreemena al neko pomisli da imam jeben mikrofon haha :smiley: a sto se PC-a tice napisao sam gore kolko sam ga platio al to je bilo prije nego sta sam uopce razmisljao o YT-u. PS hvala :smiley:

Ma znam da je tako, cak sad Mudja i ne radi vise toliko grimase ko na pocetku ali nema veze, nasao sam vec nekoliko jutubera koji imaju face cam al nisu nes zanimljivi tj ne deru se i ne rade budalu od sebe,mada se slazem da ako je tako da brze raste kanal. Opet KingsOfFailsShow i BloodMaster koji su hrv gaming jutuberi nerade to tj ne glupiraju se ni nista nego normalnim glasom pricaju tu i tamo neku foru i to je to i ide im :smiley: Pozdrav i hvala ti :wink:

imaš glas za youtube, nisi monoton i dosadan sto je ja mislim ono #1 za uspjeh

2 Likeova

Hvala ti, trudim se kolko mogu bilo je u pocetku kad sam sam sebe snimao ono malo cudno al s vremenom sam se opustio a i vjerujem da cu se opustit jos bolje tako da, hvala za podrsku jos jednom :wink:

Prebaci se na englesko govorno područje, gubiš vrijeme kod nas.

1 Like

Ma znam da nije kao i vani al jebiga nekako mi je prirodnije sto je i normalno da pricam jezik koji govorim od rođenja, makar opet nije ni jednostavno na engleskom koliko god ga perfektno govorio jebiga lakse se uvijek snađem ovdje, uvijek mogu neku glupost provalit kad neznam sta bi reko a na engl zablokiras u jednom momentu, mada mozda jendog dana i bude neznam :slight_smile: mozda cu gubit vrijeme ghodinu dvije al ako cu bit redovan i sve mozda uleti kakav sponzor, zasad to radim cisto iz necu rec ljubavi nego zabave, lijepo mi je snimat i gradit kanal a opet vidit da ima ljudi kojima se sviđa i koji to cijene :slight_smile:

Svi spominju englesko govorno područje a niko ne spominje veću konkurenciju na istom.

2 Likeova