Moj sajt

Pozdrav, evo napravio sam stranicu, nisam ulozio nesto puno vremena, inace relativno sam nov u ovome, ovo sam napravio da bude sto jednostavnije i da mi bude sto lakse ovo sve napravit jer nemam bas puno vremena, pa ako imate neke predloske i komentare kako nesto poboljsat, sta treba promjenit/dodat bio bi zahvalan :slight_smile:

Ovo je link stranice
http://www.prodajanakita-wot.com/

Ako je vezano za nakit,onda neka ti na slici bude neki nakit,a ne planine :slight_smile:

EDIT:Inace dobar izbor :slight_smile: Ne znam da li moze u Srbiju,ali bilo bi dobro.

Imao sam nakit na pocetnoj slici ali posto je sad snijeg onda sam stavio ovo da bude malo ugodaj, pa cu to promijenit cim malo zatopli :smiley:

Saljem i u srbiju isto, pise tamo sve na stranici, valjda sam to sve jasno napisao :smiley:

Pošto si nov u tome ok. Inače to šta si napravio je totalni promašaj. Vjerojatno će i izazvati kontra efekt.

Kada se nešto pokušava prodati i nekome to naplatiti, malo drugačije priča ide.

No dobro, nisi puno vremena potrošio pa nemaš neke velike brige.

U kojem smislu promasaj i kontra efekt?

U svemu.

mislim s dizajnerske strane sajt je promašaj ali kempinsky imaš ti šta svojih radova kad ovako pljuješ po svima…čisto eto da pitam… :slight_smile:

@pego

I mene to interesuje jer fakat covjek voli da pljuje pa rekoh da vidim nesto sto je on radio, jer obicno on ima obicaj reci “ovo se placa al sam tebi rekao besplatno”. Pa de kempinsky da vidimo neki tvoj rad, sajt ili sta vec imas bloger too :wink: Ili za tebe vazi ona izreka “tresla se gora rodio se miš”

I da, wot nije los sajt s obzirom da si pocetnik sve pohvale.

Pa preciziraj par stvari, ne znam na sta tocno mislis?

Da napomenem da je site napravljen iskljucivo u svrhu prodaje, odnosno da ljudi jednim dijelom dolaze sa google-a na stranicu, dizajnerski je napravljena ovako jer sam ju pojednostavnio na minimum, da bude optimizirana, da ne bude u flashu puna sa reklamama i ostalim stvarima, da je pregledna i da se lagano na njoj moze snac, to je bilo ono na sta sam ciljao.

evo s dizajnerske strane (aj mislim da imam talenta za to pa da ti bacim koju kritiku :D)

  1. logo ne postoji već je običnim fontom napisan naziv sajta i to neka tamna narančasta na tamno sivoj pozadini, što automatski djeluje neprofesionalno i mene bi na 1. odbilo a i sumnjam da će ljudi kupovat proizvod na takvom sajtu

  2. premal font u navigaciji u odnosu na ostali font na sajtu

  3. samo jedna slika koja ne “govori ništa”

  4. fontovi u tekstu preveliki za čitanje i umaraju oči te nerviraju ovi italic i bold izmješani fontovi - nadam se da kužiš o čemu pričam

generalno gledajući s te strane sajt djeluje ko oni jeftini špranca sajtovi za brzu zaradu love, moje mišljenje je da si mogao napraviti ili skinuti puno bolji templejt od ovog. na naslovnici bi trebalo bit puno slika da djeluje efektno, smatram da bi tu trebala bit ponuda i da možeš odmah pokraj ponude izvršit narudžbu jer ovako moraš zapamtit koji je to lančić pa onda na formi obilježit. i u narančasto-sivom sajtu ti ubaciš kričavo zeleni font ponude i border najgore moguće plave boje…to ti je isto veliki minus i dodatno pokazuje amaterizam stranice. ista stvar s bojama ti se ponavlja u kontaktima…

moj savjet, kreni iz nule, napravi čist i svijetliji sajt i na naslovnici istakni ponudu, jer za to ti stranica i služi. ovo što je na naslovnici je nepotrebna info, potrebno je jedino čime se baviš, ovaj dio pozlata i to je samo info koja je potrebna kad korisnik već vidi neki lančić

u tebe je trenutno info, prodajem pozlaćene lančiće (bižuteriju), pa onda korisnik dođe i kaže aj da vidim u tom škartu (sorry na opisu proizvoda škartom) kakva je ponuda…umjesto da je info u jbt kako dobar lančić idem kupit i onda je info, nije zlatni al dobro izgleda…

mene osobno bi odbio na 1. stranici odmah :slight_smile:

p.s. jesam se raspis’o al eto sorry ako sam te uvrijedio, to je samo moje razmišljanje o tome kako bi taj/takav sajt trebao izgledati

U redu je, sad sam da nesto kazem, ovu prvu sliku cu mijenjat na pocetku, ona je sad privremeno stavljena dok ne nadem neku drugu, ali opet je to stvar ukusa ko sta voli.

Logo imam napravljen i dobro izgleda ali ga nisam stavio jer mi se gore nebi bas uklopio, morao bi ga promijenit.

Ovo bi se mogao slozit da je premali font u navigaciji ali ga necu mjenjat jer je namijenjen da je takve velicine, a ovaj dole tekst sam napravio vecim da izgleda kao da ima vise teksta a i gledao sam na ekonomicnost, dosta starijih ljudi dolazi na stranicu koji bas i ne znaju puno pa sam za njih stavio veca slova jer im je ugodnije za citat kad su veca slova (ne znaju ctrl + i ostale stvari).

  1. Na koju tocno sliku mislis?, imaju u ponudi slike pa tamo mogu sve vidjet.

Ovo sta kazes da sam mogao ubacit puno slika, to bas i nebi islo, pocetnu stranu nitko niti ne gleda, svi otidu odma na ponudu (statistike tako govore), tako da je glupo uopce ubacivat slike i samo zatrpavat stranicu sa nepotrebnim stvarima, ne znam niti koje bi slike stavio uz to sve kad su sve slike u ponudi koje trebaju bit.
Zelena boja za ponude oznacava da je nesto dostupno (simbol zelene boje).

Sta se tice ovoga na pocetku da je ovo nepotreban info, potreban je za SEO optimizaciju i zato je napravljen, prije je stranica odma bila na ponudi, tj. ponuda je bila na home, ali mi je trebala bolja optimizacija, zato je to stavljeno, tekst je odabran da obuhvaca sve kljucne rijeci koje trebaju, a info ima i uz svaki lancic.

btw. nisi me uvrijedio, dobro mi je cut ovako sta ekipa misli, znam da svatko ima svoj ukus al cu promijenit onda samo border i one boje sa kontakta promijenit.

Stavi temu neku lepu na kojoj neces morati puno da cackas design. Ima dosta tema kojima u admin panelu menjas boje clickom misa. Pa pokusaj da napravis nesto privlacnije za oko a i da ne oteras kupca misleci da je neka perevara u pitanju. Mislim ja ti verujem i imas jako lep nakit al mozda neko odustane ima sujevernih do mojega.
Al nakit ti je prva liga :slight_smile: svidjaju mi se radovi i zelim ti puno uspeha! A ovakve balvane kao ovog kempinsky zanemari jer ako ima samo lose da kaze a nikakav savet to nije ocena :slight_smile: Javi ako treba nesto voljan sam ti pomoc

Hvala :slight_smile:
Stavljo sam bio vec teme al mi nekako ne pasu, ovu temu sam dosta njih pokazao i svima se svida, full je jednostavna, nije komplicirana i daje na jednostavnosti, mozda se sad cini ta tema dosta cudna jer se ne uklapa pocetna slika al cu ju promijenit, a ono gore di je pisalo prodajanakita-wot tamo je bilo dobrodošli ali su mi dali savjet da rade stavim ovo radi google-a da bolje pozicionira pa sam napravio tak za optimizaciju.

A ovo sta se tice prevare, ima sve stavljeno u uvjeti kupovine pa tamo vidi da nije prevara jer ne trazim uplatu na racun :slight_smile:

što se tiče toga da ljudi idu na ponudu…pa normalno da idu na ponudu kad nema na naslovnici ništa, al zar nebi bilo efektnije da im je ponuda prvo što vide…jer trenutno im je “prvi dojam” bzvzna informacija :wink:

Ako stavim ponudu kako sam imo odma na pocetku onda ce mi SEO optimizacija bit puno losija…tako mi je prije bilo da mi je pocetna stranica bila ponuda…

btw. promjenio sam one boje i povecao sam tekst u navigaciji.

Tko pljuje mališa? i gdje ti vidiš pljuvanje? napisao sam kako to nije dobro i kako treba Sve ispočetka. Ti ako želiš popravljaj krive drine i daj lažnu nadu nekome, ja igram poštenom linijom i štedim vrijeme.

Na kojem si ti forumu ikada vidio neki ozbiljan rad? daj mi molim te link.

Na kog se ovo odnosi?, kom je upuceno pitanje? :slight_smile:

[color=green]Molim, bez offtopic polemike.[/color]

evo logo webmajstora, pošto nisam vidio natječaj :wink: gledaj tu ljepotu jednostavnosti i pamtljivosti.