Molba: Inputi za sajt na kojem se usporedjuju ciiene prozvida

Vec godinama placam domenu povoljno.ba . Jos od vremena kada su kuponi bili popularni :rofl:

Uglavnom, zanima me da li postoji neki auto pilot sistem gdje ljudi ubacujua rtokle sa svojih radnji free, ili direktni artikle. A da na sajtu korisnici kogu da porede npr. Najpovoljniji tv u ponudi itd. Pored poredjenja cijena najpovoljniji artikli da automatski budu izvojeni. U biti da se ljid takmice ko ce biti jeftiniji.

Mi bismo sve stavili free na pocetku. A posto inamo odlican meda suppoort mogli bi s vremebim i da zaradjujemo neke novce. Bazu korisnika koji bi mogli ocjenjivati radnje, artikle i slicni bi privuklo raznim nagradam od spnzora.

Pored roga bili bi razni kalkulatori. Nor. Comare liste gdhe je najjeftiniih 20 osnivnih namirnica itd itd

Btw. Ako imate bolju ideju za biznis na ovoj ili neooj drugoj domeni, mozemo da radimo zajedno.

Nesto na foru ovog sajta cenoteka.rs
Primer samo

Wow. Ovo ne mnogo bolne nego sto sam zamisljao :slight_smile: hvala @milos jel znas nekog tu??

Nemam pojma. Davno sam naleteo na ovaj sajt pa kad sam procitao ovaj tvoj poat odmah sam se setio njega. Mislim da ovi skidaju aktivne nedeljne kataloge iz ovih vecih marketa i to uploaduju ili kako vec ubace te cene sa akcijskih kataloga. Mislim da moze jos bolje da se skocka ovo. Tipa i za odecu iz ostalih radnji(za patike sam naleteo na stranom jeziku)
Domen ti je odlican bas za takve stvari.

1 Like

Možda da u suradnji s prodavačima crawler ili API koji će slati podatke iz njhovih trgovina na tvoju stranicu. Tada na stranici radiš usporedbu podataka po cijeni, dostupnosti, kalkulatori koje si spomenuo.

Nabava . Net citao sam pred par godina da su zgrtali solidnu lovu, ne znam kakvo je sad stanje

Ako su prije zgrtali solidnu, onda se sad kupaju u lovi😁

1 Like

Nabava .net je izvrstan servis i svi veliki shopovi koriste njihovu uslugu. B2B shop tesko je optimizirat pa je takav servis bas stvoren za njega…

1 Like

Domena ti je slobodna, kako to!?

1 Like

Povoljno.ba je nasa. Ali fino da je i . Com slobordna

Taman mi palo na pamet da provjerim jbt jel .ba ili .com bila i evo usao vidim odmah si odgovorio :smiley: