Molim pomoč oko Adobe Flash Playera

Prije par dana dok sam bio na internetu pojavila se na ekranu obavjest od flash playera da dodatno instaliram noviju verziju (ne znam kako se to točno zove jer se slabo kužin u računala).
Kada sam to napravio nakon nekoliko trenutaka flash player je prestao radit i računalo je počelo nenormalno sporo radit.Za učitat stranicu treba mu 10 minuti.
Izbrisao sam ga i instalirao ponovno sa stranice Adobe ,ali nema pomoči jer ponovno ne radi.
Sad koristim računalo bez flash playera i sve dobro radi,ali ne mogu otvorit nikakav video na interneta.

Molio bi ako mi netko može pomoči da to riješim.
Unaprijed hvala!

Probaj instalirati stariju verziju Flash playera ako možeš.

Ne prihvača stariju verziju.

daj probaj reinstalirati browser, tj. stavi najnoviju verziju “nečega”

Instalirao sam mozilu firefox 13.0.1 (mislim da je to najnovija verzija) i radi dobro.

od instaliraj flash player i ostale gluposti koje ti netrebaju na kompu usput klasičko uninstall programs neznam dal si na xp il win7 nakon toga restart pokreni instalaciju flash adoba sa njihove stranice i vjerovatno bu te tražio da ugasiš browser udovolji mu jer je beztoga nemoguća te će te uredno povremeno obavjestiti o nadogradnji bez obzira jel surfaš il ne većinom dok ne prilikom paljenja kompa barem je mene tak uvjek.

inaće pazišta skidaš jer to nekiput zna biti virus, a ne proizvod kaj si htio masa puta se prestavljaju ko kojekakvi kodeki ostale gluposti. Ako neznaš štaje onda je to virus ineš fulat u 90% slučajeva