Molim pomoc oko asp.net-a i jave!

Trebao bih nekako napraviti javu i asp.net da rade uskladeno(da li je to moguce?)

Evo ovako otprilike sto se tice jave i asp.net-a bi trebalo ici :
Unese se ime , prezime,maticni broj i nekakva 2 kolegija(java,asp npr. - to sad nije bitno koji) vazno je samo da to sto se unosilo mora pojaviti u nekakvoj datoteci(koja se kreira negdje na disku)-dakle unose se Stringovi .Sada sto se tice asp-a on bi trebao pomocu streamova citat iz te iste datoteke koju je java upravo napravila i zapisat te podatke tablicno npr.(izgled, dizajn nije bitan tolko samo funkcionalnost) gdje bi mi se na website pojavilo upravo to iz te datoteke i onda bi se primjenio ajax koji bi stranicu refresho svakih 30 sekundi(neznam jel bitan web servis).A iznimke “datoteka vec otvorena-sinkronizacija,parsanje unosa” bi trebalo pokrit (posto je to zadaca iz oba predmeta moglo bi se svasta tu smisljat, iako nisam radio s threadowima, procesima mozda bi se to moglo i tako rijesit

Eto, ak nisam bio jasan slobodno pitajte nejasnoce !

neznam čemu bi tu onda trebo ajax, JAVA ti ima dvosmjernu komunikaciju koliko ja znam, ovo si jako loše objasnio i ja ništa ne kužim, zašto opće trebaš tu javu, za takve stvari bi bilo bolje koristiti bazu, uglavnom nije mi jasno što uopće želiš napraviti… Za što ti treba java? što s njom radiš? a što s aspx-om?

Ovako treba izgledat zadatak za zadacu

Napišite dvije aplikacije sa sljedećim svojstvima:

  1. Java dio
    a. Aplikacija skuplja informacije o predbilježenim studentima za ispitni rok. Ispit se provodi iz 2 kolegija: Java i asp.net. Potrebne informacije koje aplikacija skuplja su ime, prezime, broj indeksa, ispit koji se polaže i redni broj izlaska na taj ispit.
    b. Aplikacija podatke zapisuje u datoteku.
    c. Aplikacija mora riješiti sve problematične situacije (datoteka već otvorena - sinkronizacija, parsanje unosa,…)
  2. ASP.NET dio
    a. Aplikacija čita podatke iz datoteke (Pronaći odgovarajuće klase, pogledati System.IO namespace) i prikazuje ih na formi u tabličnom formatu
    b. Koristiti AJAX kako bi se podaci asinkrono osvježavali na formi svakih 30 sekundi

Ovako treba izgledat zadatak za zadacu

Napišite dvije aplikacije sa sljedećim svojstvima:

  1. Java dio
    a. Aplikacija skuplja informacije o predbilježenim studentima za ispitni rok. Ispit se provodi iz 2 kolegija: Java i asp.net. Potrebne informacije koje aplikacija skuplja su ime, prezime, broj indeksa, ispit koji se polaže i redni broj izlaska na taj ispit.
    b. Aplikacija podatke zapisuje u datoteku.
    c. Aplikacija mora riješiti sve problematične situacije (datoteka već otvorena - sinkronizacija, parsanje unosa,…)
  2. ASP.NET dio
    a. Aplikacija čita podatke iz datoteke (Pronaći odgovarajuće klase, pogledati System.IO namespace) i prikazuje ih na formi u tabličnom formatu
    b. Koristiti AJAX kako bi se podaci asinkrono osvježavali na formi svakih 30 sekundi