Molim vas pomoc vezano za stripe dropshipping

Pozz svima, novi sam i načito sam se svega al me muci jedna stvar,vidio sam da nekolicina vas ima Stripe account iako ste sa podrucja balkana ili općenito želim probat dropshipping al me 2checkout otkanto a ovi drugi su jos gori…
Živim u HR i nemam firmu ako ikoga zanima.
Uglavnom vidio sam ovaj post od jednog korisnika.

“Payoneer za US bank acc, EIN samo nazoves i dobijes besplatno, US number rentas za par dolara mjesecno i adresu uzmes po box za nekih 10 dolara mjesecno.”

Ako je ovo istina evo payoneer mi je stigao upravo sada,koga nazovem za ein nije mi jasno nikako,di se renta us broj i po box.Trebaju mi ugrubo info ili linkovi preporučenih stranica ili načina na koji su naši ljudi došli do plaćanja na stripe-u…

1 Like

Ima li koja dobra duša

Imas grupu na FB Dropshipping Balkan sto se tice te tematike, savjeta i tutorijala…i malo prelistaj i sigurno ces naci odgovor :slight_smile:

1 Like

Koliko znam ne mozes vise na taj nacin sto si procitao otvoriti stripe sad traze jos podataka koje ne mozes dobiti otvaranjem firme za $99 u delaware, payoneera itd i ako nisi drzavljanin USA. Uglavnom nista dobro neces vidjeti ako budes pokusavao da prevaris sistem, nego lijepo ti skontaj sta hoces da radis otvori firmu u HR, povezi se sa ozbiljnim dobavljacima, i neces imati problema. Sa svim payment processorima je zeznuto pogotovo ako radis dropship iz kine, kasne posiljke, ljudi se zale na kvalitet nakon nekoliko chargeback-a blokirace te 2checkout, paypal, stripe koji god da koristis dok ne posaljes dokumentaciju koju ti neces imati. Zato bolje ti je da krenes odma ispravno sve ili da ne pocinjes nikako na pogresan nacin jer ces sigurno imati problema.

1 Like

Moglo je ranije samo sa EIN, tako sam ja otvorio, pre dve godine, sada traze SSN obavezno.