Molin pomoć da zaradin

http://ladies.125mb.com/

ovo je čista affiliate stranica, Izradba vrhunskA, SEO briljantanm, roba najbolja na tržištu. Ima oko 20 posjeta dnevno. Za početak mi pomozite da povećan posjećenost pa ćemo dalje rzvijati ovu temu.

http://ladies.125mb.com/brojac/zddn.php

Da preciziran. Kako povećati popularnost stranice na netu da bude bolje posjećena?

Da je ovo Višnjin forum kako bi brzinski dobija kvalitetan odgovor!! Nije moguće da niko nezna kako povećati posjetu*?? Ja stvarno neznan. Neznan ništa o internetu. Moj fah su operativni sustavi, Tu san nenadmašan.

Za pocetak kupi neku domenu, sa ovakvim piz.darij.ama sa googla neces dobiti niti jednu posjetu.

1 Like

Neman više novaca. Gotov san!! Neznan ko će mi platiti račune.

Imas za 2 dolara .com kod directnic.com

Neman 2 dolara. Dužan san 20 iljada kUna.

Davore uz dužno poštovanje, ali mi već ide na živce vaše kukanje i navlačenje ljudi na kojekakve stranice koje se mogu porediti s kladionicama i lutrijom jer moguća je zarada u postotku 1:100000000000000000.

Znam da ste ovdje od početaka, ali šta ne vidite da vas ljudi ismijavaju?

Vjerujte mi da nikoga (vjerovatno) nije briga koje i koliko ste vi duzni svatko se bori i zaraduje na svoj način, a Vi to radite pogrešno.

U par navrata su Vam pojedini forumaši pokušali skrenuti pažnju ali vi ste udarali po svome.

Nisam za to da se Vi kaznjavate ili bilo sto drugo ali ovakvim temama na ovom forumu nije mjesto. Toliko od mene.

P.S. Imam i ja kredit od još 13000 kn pa ne kukam okolo po forumu, a finih mi je 43 godine.

Lp

3 Likeova

Plot twist: Davor je penzionisani internet marketing guy, broji ogromne novce i nas trolla po forumu.

1 Like

Moj fah su operativni sustavi, Tu san nenadmašan.

Windows 3.11 ??? :smiley:

1 Like

IBM DOS (((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))) jeba vas unclear tralala

Ko ih ■■■■!! 20202020

Evo ja se javljam da ti kupim domenu i placat cu ti je dozivotno :smiley: to znaci dok ili ti ili ja ne odapnemo. Znaci kad vidim da te nema godinu dana tu, znaci da je kraj, isto vrijedi i za mene :smiley:
Tvoje je da smislis ime domene i posaljes mi name servere i biti ce rijeseno. Domena ce biti na namesilu jer tamo imam sve svoje domene.

1 Like

Hvala ti os srca Keisuke, ali nemogu to prihvatiti.

Ponuda stoji :wink:
20 karaktera

Dobro, hvala. Pamtin.

Dobro druže al pretpostavljan da si ti zdrav i lako možeš namakniti tu svotu kod kojeg zidara. A ja nemogu bez tuđe pomoći ni izaći iz kuće.

A jeba te, sad san se sitija iman ja nešto davno zaboravljenih domena:
davor-bergam.iz.hr
work.com.hr
davor-marketing.biz