MonadPlug.com push/native monetizacija

upravo to … i onda se oglašivači povuku sa balkana i publisherima onda bude mali cpm …

1 Like

Treba zivota mi, napravit rubriku pa ih sve linkat (naravno ako se smije i admini odobravaju), pa nek se ljute koliko hoce.

2 Likeova

Sretnijih od nas ne bi bilo :slight_smile:

Marketing majstori ( popup publisher ), ni svjesni nisu koliko kvare ekosistem advertisinga cineci to sto cine :slight_smile:

Poprilicno sam siguran da smo najprljavije trziste po kvaliteti reklama, i zato vec godinama CPMovi nam ne mrdaju :slight_smile:

Lp

2 Likeova

Ma nema šta nisu koristili… VPN najvise mozda 2017, to je najviše i donosilo. Zamisli od 2 klika 1100€ nemoguce al u nas je sve moguce ovde. Pa onda je krenuo popup i refresh… I eto tu smo gdje smo.

Tako je Aga onaj tvoj radnik , ni svjestan nije koliko nama šteti s lažnim vijestima… A da ne pričam za onaj popup što nikad nije ugasio.

Još kad bi oglašivačke mreže uvele nagradu za prijavljivanje ovih lopova, da vidiš kako bi se brzo krađi stalo na kraj.

7 Likeova

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :joy:

Svakog kojeg sam vidio sa popup-om od adsensa adnow-a ili evo ovaj slucaj monadplug prijavim. Retardi ne razmisljaju prave “indiju” od balkana al bukvalno jedan dan kad ustanem o.oo1 cpc na adsensu…

Samo prijavljivati dosadit’ ce mu praviti račune i zarađivati a ne dobiti ni dolara.

1 Like

Kakva ironija, ovo pise covek koji je pare od tog sistema napravio. Pa kad je napunio dupe lovom, onda prosipa muda za bubrege. Licemerje level master!

10 Likeova

Ja ovo ne bi ni najgorem neprijatelju uradio,ljudi se bore da zarade koji dinar vise,pogotovo sada u ovakvom vremenu,a ti našao da cinkariš,e što mrzim takve jadove,u facu bi ih pljunuo,kao da ga ti plačaš. A pogotovo Bog dao da je Monad srozao placanje toliko da je postalo ga mizerno raditi,i vecina odustaju,ili eto tako pokusajju koji dolar više uzeti.Nativ Media je sada zakon za ovaj monad.

1 Like

I ja sam tako razmišljao dok nisam počeo plaćati reklame :wink:

Šta imam od silnih klikova na web ako nemam prodaje ?

Zašto izdvajati za reklamu ako nemam efekta od posjetioca ?

Nije ni čudo što se smanjuje cijena klika s obzirom da se ovakve stvari rade. Još malo i biti ćemo gori od Indije, cpc 0.0001 $ zahvaljujući ovakvim “webmajstorima” i tim jadnicima koji jedva sklapaju kraj s krajem i koje žališ. Daj mu ti 500$ mjesečno nemoj ga žaliti.

EDIT: Ne bi me čudilo da je ovo tvoj web ili tvog nekog frenda s obzirom da si registrovan 27. aprila i da si samo komentarisao monad temu. LP

7 Likeova

Nije moj web,da je moj malo bih drugacije pristupio ovom tvom činu,nego onako kazem,kakav smo narod,“nek komsiji crkne krava”. Sad to sto ti plscas reklame ne treba da znaci da trebas svakog da uvalis i lijecis neke svoje frustracije. Naisao sam na stotine pop up prozora po raznim webovima,i idem dalje,sro cu ja nekome dinar izbijati iz djepa,a ovo kaf sam vidio smucilo mi se. Mrzim cinkaroše u zivotu,bilo to ovako u ovom poslu ili bilo cemu. Gledam svoja posla i to je to

1 Like

U pravu si. Odo sutra opljačkati banku, i kada me uhvate reći im da gledaju svoja posla. Pa moram i ja nekako preživit’, majku mu…

1 Like

Ti ne shvatas da ne krades od Monada vec od oglasivaca.

4 Likeova

S obzirom da ako se na Monadu vrte iste reklame kao na Adnow, moze se reci da ne kradu nego spasavaju raju tako sto smanjuju broj prodaja :).

Radi gledanja svog posla, tvoj CPC je nizak, i svi oglasivaci su totalno nezadovoljni sa ukupnim izgledom trzista :slight_smile:

1 Like

Nastavi biti glup i zatucan Vedade pozdrav za Srebrenik i webmajstore Srebrenika.

1 Like

Mogu vam pronaći još ovakvih ako ste zainteresirani

3 Likeova

Jeli bila kome danas isplata ??

1 Like

Pozdrav,

Isplate su sve bile 15og. osim nekolicine publishera koji nisu unjeli podatke u novu platformu.

Lp