MonadPlug.com push/native monetizacija

Slabo ih ima u ovom terminu, al eto vidis kako sam ja nekako znao da si ti blizu negdje

1 Like

eo ja koristim drugu mrežu i ove reklame iskaču


Bez%20naslova

a nigdje nisam vidio opciju da isključim adult, znači da je push još uvijek neuređen

Znam ja to da su sve push notifikacije iste. Ali kažem jer stvarno momcima želim srecu da se istaknu iz tog sivila, i naprave opciju da se iskljuci adult sadrzaj. Ali kako sam skonto od aydena oni vec imaju tu opciju da iskljucis i da smanjis broj notifikacija.

imaju opciju da se smanji broj notifikacija ali ne i da se isključi adult vjerujem :smiley: ti si nakon toga postavio sliku gdje se vidi da iskaču adult reklame, na to nije odgovorio … a koliko vidim niko nema opciju da se isključi adukt

Ja msm da je ovdje pod model to naveo, nek me ispravi ako griješim. Ja bi rado ubacio push notifikacije, ali vecina trafike su djeca od 10-15 godina tako da ne pada mi na pamet adult da im saljem.

1 Like

Pozdrav,

Ne bi da duljim ali cu iznjeti par konstatacija:

  • Svako moze kontaktirati support i editovati svoj feed ( Smanjiti broj notifikacija, ugasiti adult i slicno )
  • Ono sto mi nudimo je maksimakna iskoristivost Vaseg pretplatnika, sto ujedno setuje odredjeni broj notifikacija te adult feedove jer su te reklame jako placene
  • Notifikacije, nisu povezane sa sajtom tako da nemate problema sa ostalim mrezama tipa Adsense.

Ponavljam, mozete se javiti i editovati Vas feed! Ali ne i ocekivati ogromnu zaradu kao sto mozemo garantovati sa svim tim ‘dodacima’.

U ostale teme ne zelim da ulazim, da li smo bolji ili losiji, ono sto mogu da kazem je da se trudimo da ispostujemo sve sto smo naveli i svakodnevno radimo na tomu!

Zadovoljnima iznad, hvala mnogo i javite se i 15og na payment dateu da nam kazete utiske!

Pozdrav :slight_smile:

3 Likeova

Najbolje je ovako hah… ( od 1min 16sec)

2 Likeova

Pozdrav. Koliko se skida provizije prilikom slanja? Mislim na procenat. Pošto ako je ispod 1000 $ onda troškovi slanja idu na naš račum.

Postovani,

Imate nekoliko opcija za isplatu:

  • Paypal, provizija je 2$ + konverzija ako je ima ( ako je isplata u nekoj drugoj valuti a ne USD )
  • eChecks - Nacin slican Wire ( novac lijeze na IBAN Account ) sporiji za 24h ( 24-48 potrebno do priliva ), 5$ + konverzija ako je ima
  • Wire ( isplate 1000$+ ) provizija 20$ + konverzija ako je ima

LP

1 Like

bok,

na koji način podesiti ili kako podesiti broj odnosno koliko puta dnevno se prikazuju reklame Subscriberima ?

Postovani,

trenutno nemamo istaknutu tu opciju ( u developing mode je u trenutnom sprintu ), ali javite se supportu i bit ce rijeseno od strane njih.

LP

ovo je greška neka :smiley:

Ti imas publiku samo iz elitnih zemalja :rofl:

ne baš, ni blizu hahah kontam da je neki advertiser pukao opasne pare hahahahah

1 Like

Ruin drag si mi, ali hajde sta ces moras svoje falti, kad si i ti od tamo :smiley: . Još niko van Tuzlanskog i drugih ništa konkretno nije stavio i rekao da valja osim što se sami registruju i fale, al nek im je na dusu. :smiley:

Sve je super, cekamo isplatu

2 Likeova

nit sam iz tuzlanskog kantona nit sam na monadplug mreži

Hajd što smo postali “grad”, al nisam znao da smo postali i kanton zaseban :joy:

koliko semafora imate? ja mislim sve ukupno 3 :smiley:

Sve neki adsenseri i imaju svoju mrežu, a u Srebreniku ni stanice za buseve nema kako treba :smiley: bar prije godinu nije bilo xD

1 Like