MonadPlug & MonetizeAd - razmjene iskustava

Da ti odgovorim kratko … Ako si imalo pročitao ovu temu na forumu shvatio bih da od novca verovatno nećeš videti ni evra/dolara . Tako da,… ili ih smaraj E mail-om ili jednostavno zaboravi na novac i pređi na neku drugu mrežu .
Mislim da su definitivno odsvirali kraj…

1 Like

Preko njihove firme jedan od najvećih narko kartela na svijetu prao novac. Tako da… Ovo im je definitnivno kraj.

Jutros su pustili, cekao sam i ja od polovine marta, tehnicki problemi su bili.

@Goci Zaradio sam puno puno para kod njih i jos cu aBd, ovo je prvi put da se cekalo duze vrijeme i to samo preko Tipalti sistema. Ostali nacini isplate su radili bez problema. Ne znam odakle toliki luksuz takve stvari pisati a nemas pojma o cemu se radi, nije lijepo. Prvi utisak ti je o njima los i niko nikad nece promjeniti tvoje misljenje o njima, ne valja tako… Savjet za zivot generalno, izbjegavaj govoriti ono sto ne znas jer ce tvoja rijec gubiti na vrijednosti. Kad pricas pricaj sto si 100% siguran i imas znanje o tome, ali da nisi nikad marke kod njih zaradio nego samo cuo komentare i mislis da si u pravu ne ide, nisi.

@Benjamin_C I za tebe vazi. Nikad im bolje nije islo i sire se samo, kako sa proizvodima i zemljama u kojim posluju tako i sa uposlenicima. Kako tebi ide? Ne moras odgovoriti ne zanima me

Obično ne volim na ovakve odgovore da dajem odgovore…U suštini ne volim forumske prepirke jednostavno to izbegavam jer ne vode ničem i to ide u nedogled…Al moraću odogvoriti i više neću davati ogovore na tvoje odgovore vezano za konkretno ovu stvar.

Na ovaj forum konkretno, ovaj dođem da dam neki savet (ako znam) drugima i podelim neko svoje mišljenje, naučim nešto novo i korisno, informišem se o nekim stvarima,pročitam nešto korisno što će mi doprineti mom poslu i zaradi preko interneta.

Nemam pojma o čemu se radi…OK. ako je tako. Ali zadnjih par tema u ovom forumskom postu a i ostali mediji govori(e) o kakvoj mreži se radii i okakvim ljudima.

Pa sam shodno s time zaključio da eventualno nećeš dobiti svoj novac… to je moje mišljenje bilo, Nadam se da je još uvek slobodno izneti na internet i na ovaj forum svoje mišljenje…

**Ja sam prvo rekao smaraj i e mailom .**Znači dao sam ti savet da ih pritisneš da ti isplate jer to moraju da ti daju to jest isplate zarađeno to je moje prvo mišljenje -misao kako god. Pa sa dodao logički ako ne dopreš do njih preko emaila (kontakta) da zaboraviš na svoj novac jer verovatno te i neće isplatiti jer imaju “frku” sa gore pomenutim stvarima iz posta teme.

Jer dosta mreža znaju da odugovlače sa isplatama i jednostavno nikad ne isplate novac publisherima ili jednostavno se ugase a od novca ni traga.

Ne , nisam u pravu. Nisam u pravu, jer sam pročitao postove kolega ovde i na hrvatskim online medijima. pa sam shvatio kroz čitanje svega, da se polako raspadaju… I to je moje mišljenje.

Na kraju ti znaš i kažeš da im nikad bolje nije išlo , otkud ti znaš da im super ide i da se samo šire?. Ne moraš da odgovraš , ne želim da opet dajem odgvor na odgovor. Ako je tako , kako ti kažeš. SUPER!

Inače Ne zameram nikome , svakom dobro želim da ima i zaradi stvori više i da pomognem koliko znam i umem barem ovde kroz forum o nekim stvarima.
Toliko od mene.

1 Like

Takodje sam htio dati svoj komentar jer sam dosta stvari video na internetu vezano cjelokupnu situaciju ali vec sve je receno u postu ali bi dodao jos nesto zar bi Index lagao sve a imaju dokaze za sve resgistrovane domene itd i taj sistem rada i izjave bivsih zaposlenih…ali kako kazu kako sijes tako i zanjes a kome odgovara sve to i podrzava kao gospoda iznad izvolite molim lepo samo napred.

1 Like

Ja samo kažem da u pozadini svega nije legalna priča. Ali u današnjem svijetu je tako, teško dođeš do uspijeha na legalan način. A da imaju keša, naravno da imaju to ne sporim.

Definitivno nešto nije u redu jer ne isplaćuju publishere u isto vrijeme. Evo ti pišeš neki dan imao isplatu a nisi imao od polovine marta. Ja polovinom aprila dobio za februar i od tad ništa.

Još uvijek nije bila isplata… Ovo je stvarno BEZOBRAZLUK!