Monetiziran i posjećen sajt na prodaju

Odavno nisam bila na ovom forumu… :slight_smile:

  • Prodajem stranicu s kojom ostvarujem dohodak od oko 2400€ godišnje, uglavnom od prodaje sadržaja (memberships - prošle godine zarada oko 1600€) i Adsense oglasa (prošle godine zarada oko 800 €) .
    Adresu dajem nakon što razmjenimo kontaktne podatke, ne želim javno izlagati svoje projekte.
  • Posjećenost oko 400-700 posjetilaca dnevno, uglavnom organic search.
  • Domena je stara 5 godina, stranica zaradjuje od 2020. Domena registrirana do 25.12 o.g.
  • Tematika je ljubavne priče i drugi lifestyle sadržaj.
  • Stranice su smještene na VPS, hosting nije uključen u prodaju. Nakon kupnje eksportirajte sajt.
  • Ne prodajem ako je ponuda manja od dva prošlogodišnja prihoda. Screenshots zarade i posjećenosti šaljem na PM.
  • Uplate na PayPal.

buyers beware…and 20 random characters…

Zašto oprez… kupili ste od mene dva dobra sajta ako se ne varam. Zar Astrotarot nije od njih profitirao? :slight_smile:

o cemu se radi? 20 random characters…

Ja sam od članice kupio yt kanal i sve je proslo bez problema. Cak sam na njemu i fino zaradio…

1 Like

zbog egipatskih tema koje se lako hakiraju…

Kakve su to egipatske teme?

1 Like

Evo moze meni vise podataka?

1 Like

Ovakve… Izgled dobar, tema optimizovana, poslije mjesec dana, site se pretvori u groblje, pun nekih linkova. (doduše ovo je Turska)

Kanews Wordpress Haber Teması - Kan Themes

Zamolila bih da o tome raspravljate na nekoj drugoj temi ili jednostavno otvorite novi topic. Ovaj oglas nema veze s tim. Ne znam šta vladowsky insinuira, ali od mene je kupio sajt zakonprivlacnosti. com , sajt je svojevremeno bio popularan i čak je i Atma preuzimala članke s njega. Ne znam šta se desilo poslije i zašto je sada parkiran, ali vjerovatno vlasnik nije htio da radi na njemu, nego samo da ga koristi kao satelit za svoj drugi sajt o tarotu.

kupil sam i ljubavneromane kaj su imali isti problem…

Njih niste od mene kupili.
Sad sam pregledala poruke s vama i sve je bilo ok. Kupili ste sajt o vjenčanicama i “pitaj Donnu” sajt. Našli ste neki virus u jarida temi, kojeg ja nisam bila svjesna ali tada se niste žalili, ne znam zašto sada podrivate moj oglas. Svašta.

1 Like

Možeš li poslati više podataka

1 Like

Hvala svima koji su pokazali interes.
Uz stranicu dolazi i FB page od 5.5K followers i drugi soc. accounti.
Još danas prodajem, pa mislim da odustajem, zbog lošeg starta i nedostatka interesa.

Moze li vše informacija u pp?

1 Like

BUMP BUMP veliko sniženje :slight_smile:

koliko kosta sajt na snizenju?

1 Like