Monitor kao televizor!

Pozdrav ekipa, zanima me jel moze monitor sa hdmi ulazom bit televizor? ako spojim s hdmi kablom u ovo http://www.3mzb.hr/joomla/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,1019/category_id,18/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,26/

hvala! :smiley:

Nisam probao, ali sve sto iam HDMi moze prikazati sliku. E sad kakva ce biti slika na tom monitoru ovisi o kvaliteti monitora a bogami i o ovom boxu.

1 Like

Može imao sam ja jedan takav. Ali slika je nikakva. Dobar je bio samo za gledanje filmova.

Jel sa svakim slika nikakva ili samo s tim modelom?

Zavisi lave moj mnogi ne znaju podesiti rezoluciju misle ako im je TV 32 inca da rezolucija treba biti 1600x1200…
Kod mene je LG TV 32" i na 1024x768 slika je odlicna na svim drugim rezolucijama slika je mutna…

Ne znam, ovaj moj je bio stariji model Philipsa. Ali nije imao HDMI nego VGA input. Win ga nije prepoznavao i nije se mogla reza mijenjati. Slika na njemu je bila točkasta. Iz daljine za filmove OK ali samo to.

Hmmm a znaci dalo bi se nesto slozit, imam jedan full hd monitor ne trebs mi pa sam mislio ukopcat u onak digitalni prijenosnik i dat babi jer ima neki stari televizor pa da se i ona razveseli malo :smile:
Ako znate mozda kojinda kupim taj dvb il kak se vec zove?

Koristim Hauppuge USB digitalnu gadget godinu dana svaki dan.
Monitor ima super slike full HD, ali slika je u prosjeku bolja od večine prosječnih telki.

HDMI home cinema network box, ili kako to zovu, možeš spojiti kako god, ako ima ulaz za HDM ili DVI.
U principu za monitor ne treba ništa osim signala koji ima sliku u priklanom formatu da ga prikazuje i to je to.

1 Like

Jel mi mozes preporucit nekz s hdmiom?