Most liked members i VIP grupa

Gledam prikaz najboljih clanova i vidim da VIP clanovi dominiraju.Posebito c3po i anja1.
https://wmforum.geek.hr/u?period=all
Vjerujem da kad bi se ovaj prikaz linkao negdje na vrhu da bi to motiviralo neke clanove da budu korisniji i aktivniji.

2 Likeova

Kako se postaje vip?:grin:


To je navodno zabranjena zona,namijenjena za trgovinu Facebook stranicama i još nekim ekskluziv informacijama.
Koliko vidim svi iskusniji clanovi foruma su VIP.Vjerojatno s razlogom.

Da znate kakve mi VIP zurke pravimo i kavih tu prepicki bude, da ne pricam o sistemima za zaradu koji su se u breinstormingu vip clanova stvarali… samo da znate vi bi svi grebali rukama i nogama da postanete VIP.

No bolje da ne sirim vise za mene.

Ko da je meni bilo lako postat Vip? Jel lako? Nije. Jel vrijedilo? Itekako. Imal treba? Ima. Jesam krvario? Ponekad od suve hrane i puta, nista strasno.

Da li si TI rodjen da budes Vip? STA TI TREBA DA POSTANES ? 10% talenat 90% rad 10% sreca 120% posvecenost, 100% pare. Ukoliko si neambiciozan i ne volis lijepe zene prestani da citas i nastavi da zivis tim tvojim zivotom koji je prosjecan.

Ako ne pristajes na kompromise i volis dobru sevu, dobre pare, putovanja, gusti od breskve, pitu od visnje, prsut i zalazak sunca, ako si iznad prosjeka i spreman si da krvaris, samo za prvih deset clanava dajem instrukcije uz rad jedan na jedan svakog petog cetvrtka u mjesecu uz 48gb materijala Keys to the VIP za Samo 3999€. Mjesta su ogranicena. Prva tri clana dobijaju privjesak.

16 Likeova

Zaboravio si napisati da imamo zajedniče izlete, kako na mjesečnom tako i na godišnjem nivou. Jedva čekam sledeću destinaciju. :earth_americas::airplane:

2 Likeova

najbolja je bila žurka prošli petak s onim ladyboysima

ujutro se probudio kraj mene nešto leži … široka joj ramena ko u hercegovca … kad ono ćuna među gaćama

nema veze meni bilo lijepo, treba ponoviti orgije

neću više piti đus votku bez đusa

6 Likeova

To sam bio ja, medeni :wink: :blush:

6 Likeova

U bogte vidim da sam zabadao nosu u skoro duplo vise opica nego top clanovi. Pa eto da nastavim tradiciju zabost cu ga i ovdje, haha

3 Likeova

A što se tek sprema za ovu Novu godinu:smile: :snowman_with_snow:

:o:

4 Likeova

Nedavno me Dan Bilzerian pita za upad, baš je volio doći, ali šteta. Nije dorastao, još …

5 Likeova

Prije kolko? Meni poslao prije nekih 2 tjedna, isto kaže da bi volio upast i da mu sredim VIP i da zna da njegovi partiji su na nižem levelu i da bi volio upast u višu ligu. Ponudio mi je plaćeni put i 7 dana partijanja kod njega, rekoh mu - zajebi, ne primamo amatere i da ne želim niti predlagati njegovo članstvo drugim VIPovcima da me ne bi ismijavali.
Jel tebi obećao šta zauzvrat?

1 Like

Mogu ja upast u visu ligu?:grin::grin:

Dogovori se sa @korisnik9758789. On ti je zadužen za ‘ulaske’ :joy:

1 Like

moraš proći ritual inicijacije, da ti išćeram zlo a ućeram dobro

4 Likeova

Sad malo razmisljam kako je to na onim skupim VIP forumima, ako je ovako kao ovdje onda se to bogami jako isplati uzet. Znate one blackhatworld, warriorplus i tim svjetskim moneyhording forumima.

Nismo djeca, kome je stalo da bude na toj listi? Možda da godišnje ide nagrada neki mobitel možda bi se neko i borio :D.

Hahaha, nije pitanje sto ce VIP dobiti, nego je puno vece i vaznije pitanje a i problem sto ce VIP ponuditi?

2 Likeova

pa ako će se neko zbog telefona boriti da bude vip onda taj vip ništa ne vrijedi, da smo mi aktivniji bila bi vip sekcija kao bombona, ja prvi nisam tamo ništa objavio