#Move Your Domain Day

  1. marta cijeli dan možete prebacati do 15 domena na NameCheap po cijeni od 3.98$
    Odnosi se na: com, net, org, biz, info, us, co, me, io ekstenzije.

Pratite @ https://www.namecheap.com/promotions/move-your-domain-day/

6 Likeova

Povecan limit na 25 domena

Da ti produzu domenu bilo bi super ovako je meni osobno bezveze.

A zašto misliš da ne produžuju domenu? Produžuju godinu dana i akcija je super!

https://www.namecheap.com/support/knowledgebase/article.aspx/263/83/if-i-transfer-a-domain-to-namecheap-will-it-be-renewed-for-another-year

Izuzetak za (ne)produženje je:

If you have renewed your domain within the last 45 days: The one-year extension normally added to the domain during a transfer may not be included. This situation occurs only if the domain actually expired before you renewed it with your previous registrar. If this is the case with your domain, we recommend you wait to move your domain until the 45-day period has passed, allowing you to take advantage of the extra year added.

Onda sam na brzinu pogledao.

Jel ima neka caka?
Koliko im je cijena nakon godinu dana.

Znam da je bilo kod godaddya prva godina 1$, a druga 15$ i svaka sljedeca 15$, pa sam radje ostao kod namesilo za 8$.

Da nije i tu takva akcija, mislim akcija je super za ljude koji seljakaju svako malo domene. Da Godaddy nije glup sa svojim akcijama i da je samo dollar skuplji od Namesilo vjerojatno bi ostao kod njih cisto jer mi se ne seljaka.

Pa sad, jel i tu takva situacija?

Svugdje je produženje skuplje kod takvih akcija, zato je to promocija, to je normalno.

Iskreno, meni je super što dozvoljavaju puno domena. I sad, prebacim kod njih 20 domena, uštedim minimalno 100 dolara (ako su sve .com, ostale i više). Čuj, za to ću “seljakat” domenu, to je sat vremena posla. Na kraju dana, uvijek se mogu vratiti na namesilo iduće godine.

https://www.namecheap.com/domains.aspx

Imaš dolje Pricing i cijene koje su ti na Namecheap.

Neka hvala. Zbog jedne godine se ne isplati pomjerat domene.

Poredjenje renewa domene:

Namecheap
.com 10.98
.net 12.98
.org 12.98
Whois privacy placa se $2.88 godisnje.

Namesilo:
.com $8.99
.net $11.79
.org $10.79
Whois privacy besplatan.

Godisnje ustede sa Whois Privacy na jednoj .com domeni ako predjes na Namesilo $4.87.
Godisnje ustede sa Whois Privacy na 100 .com domena ako predjes na Namesilo $487.

U stvari i veca je usteda jer Namesilo preko 100 domena ima dodatnih $0.20 popusta.

Namecheap nudi popust ko ima više domena kod njih, barem je tako prije bilo… Mislim 50 domena, .com $9.61, preko 100 domena je bilo još jeftinije. Kad je u pitanju Whois onda da, izađe skuplje…

Kom ne treba privacy, on štedi. S 9 na 4 dolara po domeni, odnosno 5 dolara uštede. Ako uzme privacy, opet je jeftinije, ali nije vrijedno zezanja niti za veći broj domena (2 dolara po domeni).

Uspoređivati regularne cijene nije potrebno. Nakon 2 mjeseca moguće je vratiti domene na Namesilo po njihovim cijenama (uz produženje domene još godinu dana).

PS I ja sam Namesilo korisnik i najviše ih forsiram i preporučujem, ali ovako nešto ću iskoristit da produžim domene za godinu dana s preko 50% popusta i vratim se na Namesilo. :wink:

Evo vam i kupon za taj dan

šta to slušaš jadan ne bio hahahhaha

1 Like

Ne prisjedaj mi na muku :stuck_out_tongue:

1 Like

Dobra stvar, pri isteku prebacim na namesilo :).

1 Like

Dobije se i Whois zaštita besplatno, tako da je i to pokriveno.

Napominjem da bi vam kod bulk transfera moglo izbaciti punu cijenu za neke domene, iako bi trebao biti popust. Samo ih maknite iz narudžbe, odradite transfer s ovima koje su prošle, i ponovite transfer s domenama koje vam nisu prošle u toj narudžbi po promo cijeni.

Dakle, moguće je koristiti isti kod više puta, ali maksimalno 25 domena po accountu. Isprobano.

EDIT: Kupon vam neće raditi ako ste prethodno tu domenu transferirali iz Namecheapa (meni je to slučaj bio s jednom domenom koju sam kod njih registrirao, transferirao na namesilo prije par godina, pa sad htio iskoristit popust, kad kaže ne može hehe)

Sve je to navedeno već u pravilima:

Disclaimers

This offer is valid March 6, 00:00 AM, EST until March 6, 11:59 PM, EST. Limited to 25 domains per household or business, up to 5 per transaction. This offer is first-come, first-served and is not valid for domains that have been previously transferred away from Namecheap.

Namecheap will operate a tiered donation system. We will donate $0.50 to EFF per domain for the first 10,000 transfers. The donation amount will go up to $1.00 per domain for the subsequent 10,000 domains, and up to $1.50 for the domains transferred after 20,000 (up to a maximum of 51,000 transfers).

With every qualified .com, .net, .org, .biz, .info, .us, .me, .co and .io domain transfer, you receive a free one-year Domain Validated SSL certificate (Comodo PositiveSSL (DV) - $8.88 value), one free year of Private Email service ($9.88 value), and one year of WhoisGuard (except for .us TLDs which do not support this).

With every domain transfer, you receive a free one-year WhoisGuard subscription ($2.88 value). Due to registry restrictions, WhoisGuard cannot be used with .asia, .ca, .cn, .uk, .co.uk, .de, .eu, .in, .me.uk, .nu, .li, .ch, .fr, .sg, .com.sg, .org.uk, .us (which is part of MYDD promo), .es, .com.es, .nom.es, .org.es, .com.au, .net.au, .paris, .vote, .voto, .xn--3ds443g, .nyc or .org.au domains.

ICANN (the Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) charges a mandatory annual fee of $0.18 for each domain registration, renewal or transfer. This will be added to the listed price for some domains, at the time of purchase. See full list of affected domains →

If you have renewed your domain within the last 45 days: The one-year extension normally added to the domain during a transfer may not be included. This situation occurs only if the domain actually expired before you renewed it with your previous registrar. If this is the case with your domain, we recommend you wait to move your domain until the 45-day period has passed, allowing you to take advantage of the extra year added.

If you have coupon codes applied to products other than domain transfers in your shopping cart, the Move Your Domain Day discount may cause those other coupon codes to be removed. If you wish to take advantage of other coupon codes on this day, please create separate orders.

Offer valid for one year billing cycle only. If you want your domain to be renewed for multiple years, you'll need to place an additional renewal order when the transfer is complete. The offer price will not be applied to the renewal though.

Ja ću nočas 20-25 domena da prebacim.

Ma znam, samo ne čitaju svi uvjete (nisam niti ja sve pročitao), pa sam unaprijed htio upozoriti da se neki ne bi bunili zakaj im neka domena ne radi i kako da u slučaju da im sistem baca punu cijenu za neke domene prilikom bulk transfera, šta da naprave.

Evo i ja prebacio 24 domene.