Možda bih prodao posao (firmu+web), mišljenja?

Nije mi jasno, prvo si napisao

Kasnije si napisao

Dali to znači da je glavni izvor zarade izrada web stranica?

Glavni izvor zarade su stranice za oglašavanje smještaja. Neki od oglašivača željeli su svoje stranice, da ih ne bi “šaltali” da plate hosting tamo, domene drugdje, pa da podese ns servere, pa da nam daju podatke za pristup hostingu, pa sve to plaćaju svake godine na tim mjestima - ponudili smo im cijeli paket i sve rješavaju na jednom mjestu. A kako je i to izvor prihoda, naveo sam gore. Jel sad jasnije ili trebam još detaljnije? :slight_smile:

Kasnije se javilo za izradu stranica i nekolicina tvrtki u udruga, pa su, izuzev iznajmljivača smještaja i oni kod nas. Aplikacija za izdavanje računa je također “izašla”, ne sa ciljem da je koriste drugi (kao pretplatnici), već kao naša potreba za programom za izdavanje računa. Kada je krenula fiskalizacija, ubacio sam fiskaliziranje. Pa mi se javio frend jel može i on to koristiti ali ima veleprodaju i da li bih mogao napraviti skladište i kalkulacije, pa se javio njegov frend da bi i on… I nastade online aplikacija za izdavanje računa koja isto donosi neku zaradu (a mogla bi i bolje da joj se posvetim). Posao je solidan, da se živjeti normalno od njega bez previše truda. Ali stvarno bez previše truda - i to ne pretjerujem.