Možda je naivno, ali sviđa mi se ideja

Iako vjerojatno bez efekta, posebno u Americi, drago mi je da se netko bar ponekad sjeti bitnih stvari :blush:

2 Likeova

Netreba efect, zadovoljili bi se sa status quo, ali ako pogledas ovo:

MJ vise nije s nama, ali uskoro ce 25 godina od ove epic pjesme a zemlja je sve gore i gore…

najvaznije je $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

1 Like

Meni je to prije: Tamo su bar napravili promociju/kampanju/spot.
Tj. ja to prije vidim da su za razliku od ostalih lokacija i na koji način učestvovali.

Btw. fantastična produkcija. Fotografija, kadar i režija feomenalni - udara nostalgija za E.T.-jem i ostvarenjima sličnim Spilbergovim blockbuster-ima. A i animacija - vrhunska.

1 Like

Kužim što želiš reći.

Ali ja se bojim da je baš ta produkcija i poznati koji se pojavljuju u spotu i ostalo zbog čega je spot atraktivan jedino što većinu Amerikanaca zanima, a ne sama poruka spota.

Možda griješim, ali takav sam dojam stekla o njima gledajući nekoliko dokumentaraca i prateći njihove vijesti…

Imam osjećaj da su jako inertni za sve bitno, pa čak i svoje zdravlje…a na zdravlje jako utječe i ono što činimo Zemlji…voda iz slavine nije pitka, zagađena jezera…nisam stekla dojam da su brižni za prirodu…
Daj Bože da griješim…

Zanemari 300 miliona Amerikanaca.
Spot ako je zainteresov’o izvjestan broj populacije nevezane za US (iz prve ruke: lično sam primjer) - ispunio je svrhu. To mi je osnovni model po kojem ravnam spot.

Da li je spot nast’o kako bi Zeda Stone zbog nečeg opr’o svoju savjest (?) - ja nemam vremena u ovom životu da se bavim niti o tome da razmišljam.

Ja samo vidim da ni Bosna, Hrvatska, Njemačka, Australija nisu uspjele odraditi ovakvu misiju pa makar u ideji bila motivisana i najčistijim razlozima niti vidim da je konkurenciji™ neko branio da uradi slično ili bolje.

Djela >> riječi.

Što se ekologije tiče, ne bi’ im’o problem da se šalje na šest mjeseci na prinudan rad čišćenja svako ko baci makar limenku mimo kante. Nemam nikakav problem sa tim.
Odatle da krenemo pa da vidimo gdje ćemo stići.

2 Likeova

Osim našega Tpojke™, naći će se još koji, radi se o velikim brojevima, vidite koje je “prolazno vrijeme” za 4 dana. :+1: :blush: :o:
image

1 Like

Eto rezultante fanova za imena koja se pojavljuju u spotu.
A spot je vrhunski uradjen i pedagoški, ritmična muzika lako ulazi u uvo
tako da ne sumnjam da će ga u naprednijim državama puštati klincima.
Sa te strane ima svijetlu budućnost mjerenu pregledima.

1 Like

Ovaj spot bi mogli svi vidjeti, al i dalje nista poduzeti…

Al i to je korak naprijed. Moglo je biti da nema spota i nitko ga nevidi…