Moze li da se monetizuje stranica koja ima 250 do 300 poseta dnevno?

Pozz svima. Mene zanima vase misljenje o tome da li moze da se monetizuje stranica koja ima 250 do 300 poseta dnevno. Sve posete su sa pretrazivaca inace. To vam dodje oko 7500-9000 poseta mesecno. I zanimame koliko bi se moglo zaradit po vasoj proceni?

zarada bi bila izmedju 3 i 50e, zavisi odakle je posjeta, koliki su clanci itd

clanci su dugacki oko 1500+ svaki na ovom sajtu. Domaca poseta (SRB uglavnom)

Prema mojoj statistici za domace preglede, dnevno 200-300 pregleda mozes dobiti od 0.3 do 0.5e
Ali ima tu i niz drugih faktora, npr hrvatska ima 3-4 puta veci CPC od Srbije, BiH itd…
Zatim pozicije oglasa uticu na CTR, vrsta oglasa, tip stranice, nemoj previse ocekivati za preglede sa Balkana

Neće biti neka jaka lova na toliko poseta.Al može se zaraditi i do 0.70€ nekad više nekda manje kako kad (dnevno) (naravno računam na tu posetu) koju si rekao

Balkanska posjeta, realno 0.30$ dnevno od adsensa… Ostalo je prica za djecu…

1 Like

Nemoj tako imao sam klik iz njemacke na balkanskom sajtu gdje sam zaradio 95€ za samo 1 klik.

1 Like

To jednom u 10god se desi tj. posreci , imam vec 3 god preko 10k ljudi svaki dan i jos mi se to nije desilo…

Kolika je zarada na 10k dnevno?

1 Like

Ja na nekih 10k imam izmedju 8 do max 10€.

3 Likeova

Naravno da moze da se monetizuje, a zarada je nesto malo. Vjerovatno ce ti zarada za mjesec-dva biti veca od troskova za godinu dana, znaci da ces dobro zaraditi. :wink: Svi smo krenuli od necega manjeg.

1 Like

Koja je nisha, koliko je organic posjeta? kakav je dr? display reklame su prevazidjene…