My Technology Blog

Zanimaju me sve kritike, glede logotipa.

I ostalo što vam ‘zakači’ za oko, naravno.

Dizajn je već gotov. Nisam ga otuđio, nego, prijatelj ima developer licencu, tako da mi je prodao po veoma niskoj cijeni, od € 0,00.

Ali, naravno, ako vam se ne sviđa, feel free to say.

Također, koliko vas ‘napredne korisnike’ interesuje tematika sajta’?

I, da li je uredu koncept izbornika?!

Unaprijed hvala na svim kritikama.

Povećaj logo, ili barem sve stavi u jedan red (ako ne želiš mjenjati visinu headera), a riječi oboji različitim nijansama iste boje…

postavi više vijesti na naslovnici taman ti more još jedna stat

Sajt je dobar, ono o cemu ces pisati je korisno samo mi se nesvida logo

@nemesis: Prihvatio sam prijedlog, djelimično. Realizacija u toku, ili sutra.

@kromaser: Prihavio prijedlog u cjelosti. Hvala.

@garamel: Hvala na kritikama. Logo će biti gotov do sutra :slight_smile:

Meni se isto sviđa, i slažem se da je logo premal (no neću o tome kad si rekao da ćeš ga sredit). Još bi dodao da bi bilo dobro da favicon neki dodaš.

Ocijena: 8/10

Kakav je to blog gdje je sve kopirano. Trebao bi pisat svoje mišljenje o nečemu da bi to bio blog.
Ne izgleda loše, al domena je loša, preko 20 znakova još uz to free!

@mrcina: hvala na kritikama…

@sime: to sam cekao… napredni korisnici primjete kopiju… ajde nije sve iskopirano, vecina je… ali samo sam pustio psa da pronjusi kakvo je trziste… i cini mi se da je ovaj dio weba dosta plodan. U buducnosti mozete da ocekujete nesto ozbiljnije… cim napunim 18… :slight_smile: Jos uvijek sam u fazi ucenja… P.S. Nemoj pomisljati da je tema otuđena. Samo sadrzaj (vecina) je kopija.

bez uvrede, zasto 18, mozda bas u tih mjesec 2, godinu dana se neko obogati na ono sta si ti moga prije njega, ne cekaj samo udaraj

a znas onu: “Tiha voda brijege lomila”

mislim da mi novac nije toliko neophodan da se moram bas obogatiti za 2 godine. Primarni cilj mi je da ucim, i usavrsavam, a kasnije ako-Bog-da, idem u komercijalne vode… :))