MyThemeShop Slavi 5-i Rodjendan

Eto, ako je tko u biznisu ovo vam je jedinstvena prilika dobiti sve njihove teme i plugine za samo 167$ na godinu. Ja uzeo, neka se nadje.

Provjerio sma njihove teme i imaju fantasticne teme. Optimizirane za brzinu, ciste, lijepe, moderne i sto je najvaznije support je tu 24/7 i jako usluzan, koristio sam ih vec vise puta. A teme se takodjer redovito updejtaju sto mi je stvarno super, jer znadem da rade na njima, nisu ono da naprave pa sad prodaju a kako vrijeme prolazi code zastaruje ili sto ja znam vec, pa hackeri upadaju?

Vise mozete o ovome procitati i na mojem siteu:

P.S. ako i ne zelite godisnju pretplatu, sada su ims ve teme i svi plugini po samo 19$, a ako sada kupite idete u bubanj za nagrade koje su jako primamljive. No ja sam zadovoljan sto sam ubo ovaj godisnji plan, sada me opet nece biti jer moram sad sve te teme isprobati, a ima tu i 29 plugina i to nekih jako primamljivih, kao Subscribe pro i locker pro, mada jos nemam pojma kakod a ih koristim, ali znam da ce mi WP backup Pro jako dobro doci da skidam te dnevne backupe.

Jel ti sve dobro radi sa wp back-up pro? meni ne želi napraviti back-up.

Nece ni meni, sad to odgonetavam. A kako sam ja svoj server podesavao i to onak minimalno ono sto mi ne treba sam izbacio, vjerojatno mi ensto fali pa cu to ismntalirat, samo moram cuti sto od njih.

EDIT:
Ja sam sis redio na gogole drive, daju 15GB ali ne radi.
Ali iance cu na komp skidat preko FTP-a, sve sam podesio kak treba samo trebam sad plugin sredit.

Ja imam NGINX server, ti?

To sam baš jučer isprobavao, za sada samo na Hostingeru… al bilo mi je čudno, pojavi se bijeli ekran i nigdje nikakve obavijesti, a radio sam backup stranice koja ima samo 20mb.

Menis e vrti please wait i takos toji i nista se ne dogodi.

SAd sam im poslao poruku, valjda ce danas to popraviti. Ali mislim da cu morat ensto sigurno na serveru instalirat, jer sam sve postavke isprobao.

I pre rođendana bila akcija :smiley: za sve one koji su propustili da kupe neku od tema, kod 19Always (svaka tema je 19$)

@dadaas - jesi uspio osposobit ovaj plugin za backupove?

Radi, samo neznam kako je sad prordaio. Cekam da mi odgovore sto su napravili pa da mogu to srediti na drugim sitevima koje imam.

Vec 3 godine ih korsitim, i stvarno sam zadovoljan kako teme prave/optimiziraju. (y)

1 Like

Kako sam se dobro proveo na partiju od mythemeshopa, nemozes vjerovati cak sam dobio i nagradu. 1 godinu membership for free!!!

Eto, jel tko od vas sto dobio, jel tko uopce sudjelovao u slavlju, ovo je bila zivotna prilika, vjerojatno takvo ensto ce opet biti za 5 godina.