N motivi

Evo posto je ovo prvi rad, nedavno je bila izmjena dizajna!
Spremna na sve konstruktivne kritike!

n motivi

Uglavnom se baziram na dizajn, to je ono u cemu uzivam, sada volim imati odresite ruke kao u ovom slucaju, nadam se da ce vam se svidjeti!!!

Uzivajte

Odlično za prvi rad, svaka čast.

Ovaj hover efekt s smanjenjem prvog slova mi baš nije sjeo.
Naziv tvrtke s sloganom nije čitak, loš kontrast.
Ako se ne varam takve bilježnice prirodno imaju izbornik lijevo, a ne ovako unutar knjige na nekom note-u.
Nije mi jasan smisao hrpe spajalica gore ispod note-a s naslovom?

Uff sada si me nasao, hi hi salim se!
Uglavnom sve je to nekako zelja narucitelja, pa eto ja sam dobila narudbu ispunila je, narucitelj odusevljen!

Nego font je narucitelj birao ( nije do mene)
Nemora uvjek sve biti isto :stuck_out_tongue:
Spajalice su sam za ukras hi hi

Ali hvala na kritikama

Grafičko riješenje simpatično, čak i meni koji se ježim ljubičaste boje, al to je stvar ukusa :slight_smile:

Zašto ti izbornik bježi udesno kod hovera iznad kontakta a ne bježi kog gornja tri reda? Možda je namjerno al eto upalo mi u oko. Čemu služe linkovi, tj naslovi u obliku linkova kad otvaraju samo već otvorenu stranicu, odaju dojam da nešto ne radi kako treba. I kod prve strane, o nama, u izborniku stoji info, a naslov je o nama, a u izborniku nije naznačeno gdje se korisnik nalazi pa djeluje zbunjujuće.

I jedna kritika u vezi grafike, ne leže mi ova dva papirića zalijepljena. Cijeli sajt odaje laganu trodimenzionalnost, malo mi trashasto izgledaju. Da bar imaju neku sjenu, odsjaj, ne znam ni sam. Kad sam prvo otvorio sajt sam pomislio da je netko uzeo gotov template i preradio ga tako da je zalijepio ova dva papira. Jednostavno mi odskacu od sajta i kvare ukupni dojam koji je za svaku pohvalu, pogotovo jer je prvi rad.

Poz, :zhuja:

Pa kaj se tice linka kaj bjezi u stranu pretpostavljam da je to do hovera, probam izmjeniti, hvala na kritikama, papirici su tu cisto radi dojma posto je sve u notesu, pisanju i tako zato sam ih stavila, probam dodati neku sjenu, meni nije lijepo izgledalo kada sam je stavila zato nema nicega ali nekaj smislim, i dodam, ak se gazdarica slozi hi hi

I hvala jos jednom,a ovi linkovi to sam i ja mislila maknuti, ali nekako navika da ti podnaslovi budu linkovi!
Kaj se tice current vidis nije mi palo napamet, mozda mala brzopletost :wink:

simpatično moram priznat, copirigh i ikonica za walidaciju bi mi bolje pasala da nije centrirano ili s desne ili bez validacije da je u desno, nekako mi se validacija ne uklapa u cijelu priču.

Hvala i tebi na komentaru, sve kritike uvazene ako chef dopusti budem izmjenila

da je malo manje ljubičasto

Kaj svima smeta ljubicasta??? :kmech:
Salim se, ne chef je sva u pinki boji, pa sam je jedva nagovorila na ovo!!!
Btw ja volim ljubicasto :cp:

Evo malo sam popravila ono kaj sam smjela
N Motivi
I dalje je ljubicasto :potboy: tko nevoli neka negleda, hi hi salim se uglavnom nadam se da je sa ovime malo bolje

Da da, meni je ovo puno bolje sa malo sjene, iako ja nebi bio ja da ne picajzlim malo. Bilo bi super da sjena ide samo do otprilike centimetar od vrha, jer ako su papirići zalijepljeni, onda na tom djelu nema sjene. Al to ja samo picajzlim…

Bez ljutnje molim, jer ako ti netko ovakve stvari kao ja priča, znači da ne može nač ozbiljniju zamjerku il se samo pravi pametan… :kuc:

Ne ne neljutim se na kraju to su samo konstruktivne kritike!!! :slight_smile: