Na koji način Facebook Page Lajkovi

Za Face likeove koristim većinom Face reklame, ide to ok, malo sporo ali ide.
Jedno vrijeme sam imao fejs račune gdje sam dodavao ljude i zvao ih da lajkaju, sad ni to više nije lako od kako Fejs ukida račune.

Ne bi htio imat baš one fejk indijske lajkove. Na koji način ste vi ili ako znate koji je dobar način za dobivanje lajkova na Fejs stranici?

Boostaš fotografiju npr i osobe koje su lajkovale sliku pozoveš na page :smiley:

Dobra je fora, tipa “taguj nekog i mora ti kupiti” i slicmo

Evo nek mene neko prosvijetli, zasto mi vec par mjeseci skidaju lajkove sa stranice, idem i u minus s lajkovima
lajkovi%20(1)
lakovi1%20(1)
A o dometu da ne pricam

Cesto je to tako… Meni je jednom stranica od 5k odjednom pocela dobijati svaki dan po 150 lajkova i tako do nekih 17-18k… pa prestalo na sedmicu dana, pa opet pocelo do 25k… Nista nije otislo viralno, nista nije dovlaceno na stranici. Evo sad opet ne raste uopste.

Isto tako, imao par manjih stranica po 10-ak k… odlican domet, svaki post po 5-6k barem, mnogi i dosta vise… na jednoj stranici prosjek poa 1,5-2k lajkova (a stranica 10k) i onda odjednom smanjise domet kao da je stranica flagovana… domet u prosjeku 5 puta manji…

Da, meni je isto promet bio VRH kada sam imala do 20k ljudi na stranici. Ali zadnja 4 mjeseca je uzas, nista se ne popravlja, gubim lajkove, ali oni mi i nisu bitni, domet je uzas i to me nervira, da od 80k pratitelja objavu vidi 50 ljudi je uzas. Posto mi rezu lajkove , sad imam 47k lajkova , a 84k pratitelja koji su svi cini mi se pomrli ahahhahha. Kvaliteta stranice mi je ok, zasto to rade nije mi jasno :roll_eyes::face_with_head_bandage:

Na diskretan nacin ti kazu da ces morati da platis ako zelis da tvoja stranica zivi.

1 Like

To će ih i koštati gašenja fejsa generalno ALGORITAM , al ■■■■■ ih kad imaju pare skontali su to i sami, vidjeli su da ce instagram uspjeti i kupe ga.

Po meni je instagram dosta bolji sto se promocije i dometa tice.

Baš i nije diskretan način… Stranica bila oko 10k i slabo lajkova na stranicu dobivala, ali je znalo biti par tisuća lajkova na objavama i dobar reach, počelo je stizati više lajkova na stranicu, a reach i broj lajkova na postove je jako pao, sad ako ima 100 lajkova na objave je super… I to nije polako padalo nego kao da su vidjeli da je broj lajkova na stranicu počeo rasti pa odlučili srezati reach…

Ako vam je ovo za utehu.

Ja sam dobio opomenu za laznu vijest na ovoj stranici, nakon toga se desio ovaj boom sa lajkovima !


Čak mi se i reach na linkovima povecao nakon ove opomene/zabrane, u njih pise smanjit ce se reach, ali meni se povecao

I stranicu Zanimljivo su isto pokosili…

sta se njoj desilo? vidim nema ni one stranice sve us vemu, isto je bila velika (oko 300k)