Na prodaju web portal www.mreza.org sa dobrom zaradom od adsensa

zato sto na dan bude 15 000 posjeta pa se ljudi zeznu i kliknu

Ovo je stvarno krajnje neozbiljni pristup prodaji stranice (i sam sam tražio više informacija). Kada te se traži detaljne informacije ne možeš poslati samo brojku npr “150.000 posjetitelja u mjesec i pol”. Ako želiš konkretne i ozbiljne kupce ti se prvi tako trebaš ponašati. Ovo stvarno nisam do sada doživio. Ne znam da li si ikad nešto prodavao/kupio ali postoje neka pravila između webmastera koji olakšavaju povjerenje između dviju strana i smanjuju mogućnost da netko nekoga prevari. Ovo tvoje ponašanje je klasični znak prevare. Ne kažem da varaš ali ne daješ ljudima izbor nego da te blate i napadaju

1 Like

prijatelju javis se privatno i dobijes uvide u sve sto ti treba a javno napisem onoliko informaccija koliko je dovoljno

To je isto korektno ali bilo bi dobro da to naglasiš. Mnogi koji su ozbiljni odmah kod takvih prvih stvari odustano zato što su naišli već na hrpu pokušaja prevare

http://prntscr.com/63d5ze sta ovdje ima nejasno portal postoji mjesec i po i to je zarada od proslog mjeseca . ovaj ce ici preko 300

portal postoji mjesec i pol i ti si u ti prvih mjesec i pol vec zaradio 150€ waaaaw nevidim bas daje stranica nesto SEO i dasi ulozio dosta novca u nju da bi tih masa korisnika bas tu stranicu potrazila, i demi objasni zasto bi tolika masa bas na nju dosla, staje tvoja stranica drukcija od xxxxxxxx ostalih News stranica u BiH… i na fejsu ti klika po 2-3 ljudi max news… cudno mi je malo, al zelim ti sve najbolje nemoj ovo shvatit kao mrznju vec samo kao malu kritiku :wink:

zato sto postoji tv emisija na drzavnoj televiziji mreza koja raskrinkava kriminal i svi misle da je to toa ti ocigledno nemas pojma o adsensu pa pricas ja sam na dan uzimao po 100 e samo ako znas radit clanci sa mreze imaju reach po 25 000

http://prntscr.com/63dk3f jel ovo po 2-3

Nemam pojma od adsenu, moj prika… nezelim ti kvatit sada Temu pozz Rodjen sam u BiH al prvi put cujem za taj Portal…

pa portal postoji mjesec i po al emisja na federalnoj mreza postoji 5 godina

Ovako ljudi, ja sam tražio dosta podataka, on mi je dozvolio dosta toga, pa vam sada dajem detalje:

  • prvo sam tražio pristup analyticsu, i sve je uredno, ali nisam stigao provjeriti da li su sve posjete sa fb (ako budete zainteresirani, predlažem da vi pogledate)
  • remote preko skypea za adsense, također sve uredno, ali nisam vidio da li je custom ili url channel (ako budete zainteresirani, predlažem da vi pogledate)
  • potom facebook page analytic, sve uredno opet, ali prema onome što sam vidio, reach opada drastično (50% prosle sedmice) - tako bar fb kaže, istina, ja se ne razumijem puno u fb pageove pa da ne bih čovjeka izradio, bolje da i to vi pogledate

Uglavnom, sve što je on naveo je tačno, a sada šta se krije iza toga ja neću da ulazim. Zašto vama ovo pišem a ja ne kupujem - taj me fb reach odbio, možda je to samo moje neznanje.

Toliko od mene,
Milito :slight_smile:

Hvala milito fb reach varira sam od sebe ne moze uvjek biti u zelenom da bi bio moras radit promocije ja to ne radim moji clanci imaju i po 20 000 reach na toj stranici bez obzira sto je u crvenom imao si pristup i vidio si sam

Vidim burna rasprava… Kupio sam stranicu http://cipkica.com od korisnika alfa11 i mogu reci da sam zadovoljan. Bio sam zainteresiran za mreza.org, ali mi sam sadrzaj portala nije privlacan, pa sam se odlucio za drugi portal. Omogucio mi je pristup svemu i prije nego sto sam platio do kraja, tako da nemam prigovora…

Culi smo se preko skypa i dao mi je dosta korisnih informacija i savjeta.

Ode i @bakicro na hladjenje. Ako je jos nekome dosadno, samo neka se javi.

hvala admine kralj si

Ni ja lično se ne slažem sa uređivačkom politikom ovog ali i mnogih portala u Bosni, ali to ne znači da ne bih kupio neki i preinačio ga u svoju uređivačku politiku. Teško se i slagati kad u Bosni imamo 84482948348934 raznih političkih struja.

Uglavnom to nema nikakve veze sa zaradom i sa posjetama. Posjete su 99 % sa Facebooka, i svi ovi izvodi su sigurno tačni.

Uskočim nekad i pomognem korisniku @alfa11 oko nekih instalacija i imam pristup serveru. Često mi šalje izvode sa Analyticsa da mi se pohvali.

P.S. Zamolio bih admine da mi otključaju privatne poruke, trebao bih nekog kontaktirati. Hvala.

Dok god se ne napravi neki pravilnik za podforum Oglasi biti će ovakvih tema i rasprava. Treba definirat šta prodavač treba objavit u oglasu, što drugi članovi mogu tražit i pisat u toj temi (recimo smiju li komentirati sajt ili cijenu koju postavi prodavač), te ostale stvari.

U suprotnom - moderatori će imat nemoguću misiju održavat red na forumu, a ozbiljni prodavači (pa i kupci) izbjegavati će ovaj forum.

2 Likeova

mrcina upravo tako ja sam fino naglasio bilo ko da treba kakve podatke fino me kontaktira privatno i dobije ih ovo ostalo sto komentarisu to je samo podjebavanje i zavidnost ovdje se ne prodaje sadrzaj portala i urednicka politika nego portal sa trafikom i zaradom svako sebi nek kreira politiku kako hoce

Čudno je kako banujete u više navrata na jednom oglasu, a na nekom drugom, recimo mom, vam je svejedno što ko piše i da li ometa prodaju. Kakva pravila važe na ovom forumu? :blush:

@alfa11, izvini što se ubacujem, ali oglas ti je svakako doveden u sumnju… kao i moj, uostalom. A isto vrijede :wink:

alencia sve je ok ovdje imas blato zavidnih ljudi koji jednostavno zele nekome da zeznu oglas jer su zavidni i bolesni prijavi adminu sto imas ja svoje postenje nebi mijenjao nizasta i niko me nece zvat prevarantom

1 Like