Na prodaju web portal www.mreza.org sa dobrom zaradom od adsensa

Na prodaju politički magazin Mreža www.mreza.org - portal ima reputaciju vijesti se dobijaju sa anadolije naravno ko ima pretplatu. mjesecno zaradi 200 e od adsensa za sad ali raste - dnevno ima izmedju 12 i 15 000 posjeta dosta iz dijaspore. Fb stranica ima preko 23 000 lajkova. i dosta ljudi iz dijaspore. Cijena portala 500 e HITNA PRODAJA. Tema je kodirana cijela početna strana sklapana iz kodova,… Portal prodajem jer cu postat otac i treba mi novac a inace nebih jer stvarno lijepo radi. sva pitanja i uvide mozete dobiti u privatnoj poruci.

Sesije 274.363
Korisnici127.454
Pregledi stranice371.729strong text
Stranice po sesiji1,35
Prosj. trajanje sesije00:01:38

Jednostavno moram komentirati ovaj font koji je na stranici, ne da je nerazumljiv, nego je toliko odbojan da nemogu ni gledati u njega…

font se sredi za minut meni godi

Zar se ni na jednom oglasu ne mogu ljudi suzdržati od negativnih komentara…čak i onda kada apsolutno skoro da nema razloga za njih…

a zašto ga prodaješ za 500€ ako imas sa adsense-a 200€ i raste, imaš neki drugi portal ili…

imam jos 1 ali mi treba novac hitno zato prodajem

97% tačne informacije o sajtu.

Molim bez nepotrebne rasprave oko sadrzaja portala, a @Mia1 malo na hladjenje radi nepotrebnog spama.

hvala bogu da neko radi svoj posao- sto nevolim ljude koji lazu to je nevjerovatno - ona zna sve sto ja neznam a radim na portalu - izgleda ova neka vidovita dzemila

2 Likeova

Jel može google analytics pristup za dati sajt? Koliko košta pretplata na Anadoliju?

moze analitics a 60 dolara kosta pretplata mjesecno imas odredjene pakete

Uglavnom, gosp. kaže da nema potrebe da šalje dokaze zarade, već šta on kaže tako je :smiley: .

imo si pristup na analitiku vidio si posjeta blato ne spada ispod 100 ljudi prema tome zarada je super ovaj

Kakve veze analytics ima sa zaradom? To sam te pitao i u PM, a ti veliš “vjeruj mi” :smiley: .

pa ima ako znas racunat mozes vidjet na analitici odakle su posjete i prosjek izracunat vidi se da ne razumijes ovo a kopiro sam ti i zaradu samo se pravis pametan

http://prntscr.com/6368oz svaki dan ima 10 e pa racunaj nekad i vise

http://prntscr.com/636ar9 i sta je ovdje nejasno reach clanaka ide i do 25 000

Kako mislis tema kodirana?

pa sklapana iz shortcodes cijela pocetna i sidebar

jedno mi nije jasno samo, zasto bi netko na news stranici 189 puta kliknuo na reklame od google u danu…