Na prodaju website link building agencije

Zdravo ekipa,

Prije nepunih godinu dana osmislio sam i napravio vizeulni identitet Link Building agencije i zakupio jako dobru domenu u tom biznisu pod nazivom superiorlinks.io

Koristio sam ovaj site kao prezentaciju potencijalnim i trenutnim klijentima, dok ono što sam zamislio nije u potpunosti zaživjelo, a to je da preusmjerim klijente da kupuju linkove ovdje na site-u u vidu proizvoda sa ranije postavljenim cjenovnikom.

Domena i hosting uskoro ističu te sam se htio osloboditi dodatnog troška, a nešto i zaraditi (iskreno žao mi je da propadne site jer sam uložio puno truda u samu izradu istog)

Uglavnom, onaj ko je u ovom biznisu i misli da mu može biti od koristi cijeli ovaj setup koji sam napravio može se javiti da se dogovorimo oko cijene i detalja u inbox.

Lijep pozdrav,

1 Like

Ako imate web stranicu, trebat će vam TKN besplatni SEO ALATI koji će vam pomoći u analizi< /p>

Pozdrav,

koliko je obnova domene i za koliko prodajes?

Vidim da si koristio ovaj demo Home 09 – Ewebot. Je li placena tema ili si skinuo free?

Posjete nema nista, nisi backlinkove radio prema sajtu?

koliko je obnova domene i za koliko prodajes?

  • oko $50 godišnje je obnova

Vidim da si koristio ovaj demo Home 09 – Ewebot . Je li placena tema ili si skinuo free?

  • licencirana tema sa Themforesta je, oko $60 plaćena

Posjete nema nista, nisi backlinkove radio prema sajtu?

  • Tako je.

Cijena domene i site-a: 300€

Upomoooc, mojeee ociii :)))