Nadogradnje foruma i prijave bugova

to je do servera, mislim da se može podesiti na nivou nginxa ili čega već da u slučaju povezivanja sa cloudflareom server ne loguje cloudflare adrese već adrese posjetilaca

Znam da je postojao prije mod_cloudflare koje je rješavao taj problem ali mislim da sam negdje pročitao da je discontinued.

1 Like

Mene stavilo u Njemačku :roll_eyes:

Meni se vise svidjala ona tamna pozadina. Ovo malo bljesti

Sada mozeš birati između tri teme ovdje.

Jel ovo podesavanje tema dostupno samo VIP clanovima, posto ja kod sebe ne vidim stavku “Preferences”?

Drmko, podesi tako u svom accountu, klikni gore desno na avatar i onda idi kao na slici… :wink: :o:

dark theme nije loša al’ tranzicija indikacije prvog nepročitanog posta je iritantno prespora.
Apel frontend-ašima da ubogi backend-aš ne kopa po Elements tab-u Inspect-a u browser-u.
Hvala unaprijed k’o da jeste.

napravih još jedan nalog jer se ne mogu ulogovat sa mojim nalogom @anja1 pa da prijavim problem jer ga ja ne umijem riješit

kad orvorim wmforum dobijam blank page. eo na pokušah aploudovat sliku ali novi korisnici ne mogu tako da eo ođe kako izgleda kod mene https://ibb.co/pXfnyRy

pokušao sam obrisat kukize cache, resetovat ruter, promjenit šifru, dns flush, drugi brovser, preko telefona i preko mobilnog interneta i ništa ne pomaže vazda isto. kad sam izlogovan normalno mogu viđet forum. eo i na ovaj profil fercera kako treba, ali na moj profil ne radi
@steelmaiden sredi mi ovo

Ima jos netko s ovim problemom?

Jucer sam upalio RockerLoader na Cloudflareu pa moguce da je do toga…

Probaj uci ovdje i pogasi sve:
http://wmforum.geek.hr/safe-mode

Evo radi, nisam morao uci na ovaj link.

Ako ko ima problem ne moze ti se javit, sem ako ne napravi novi akaunt jer bukvalno je blank page i nista se ne moze ucinjet

Probaj sad normalno uci, iskljucio sam Rocket Loader za wmforum.

Da, sada radi ok. I u prethodnom postu sam odmah napisao sa ovog profila da radi.

Fala na intervenciji

1 Like

Čini mi se da bi

@media only screen and (min-width: 1200px) {
    #create-topic.btn-default {
        right: 210px;
    }
}

bolje izgledalo. Ovo za media size selection je pretpostavka, moguće da bi radilo i na manjim veličinama (i.e. @media only screen and (min-width: 992px)) nego testiram na široj rezoluciji pa sam za 1200 siguran.

ua za prodaju linkova kockarnicama

ovaj džonibet, kad se skroluje dole, bar kod mene izgubi se link i tek se vidi kad se vrne, skroluje do vrha teme

Hajde bar ce te iz prve ruke znati da li ce Google sankcionirati postavljanje sitewide linka prema review sajtu s kladionicama.

Recimo da bi moglo da se desi da je u ugovoru navedeno da će reklamni link biti vidljiv svakom korisniku foruma (bio registrovan, bio anoniman) kad prvi put otvori temu k’o i svaki put kad se vrati na početak teme?

Btw, ako se jave petoro da im treba link čitavom istorijom teme napraviću im ekstenziju za Chrome.

zašto je u privatnim porukama promjenjen dizajn i sad su poruke uokvirene? I sad još oboji svaku drugu poruku u privatnim porukama? zašto se dešavaju promjene koje nemaju svrhu to mi je uvijek bilo nedokučivo.

Ne oboji svaku drugu, već oboji tvoje poruke :stuck_out_tongue: Meni se sviđa promjena.