Nadogradnje foruma i prijave bugova

“Obožavam” kada vidim da je neko odgovrio na post star 2-3 ili više godina :joy: Bilo bi dobro da se zadnji datum (u post odgovoru) malo CSS blodira i oboji u neku drugu boju .Govorim jer vidim da raja - narod ne skonta da je stari datum pa odgovori

1 Like

Mislim da je riječ o redovnoj nadogradnji foruma, s kojom je došla i ova promjena. Čisto sumnjam da se Filip dao u farbanje privatnih poruka, mislim da ima pametnijeg posla. :sweat_smile:

Da i ja kontam da je to automatska nadogradnja (besmislena)

To je ovaj update:

ma da pretpostavio sam da je to tako i ne mislim da je cijeli apdejt besmislen, samo ovaj dio PM Style se meni ne sviđa nimalo. ne volim te Style promjene nečega što funkcioniše i izgleda dobro. meni su besmisleme pa se izrazih ovdje. ali eto ima ljudi kojima prijaju ove promjene.

Ni meni se ovo ne sviđa. Ipak su mogli stavit kao kao opcionalnu tu style nadogradnju, da se može odabrati u administraciji ili da svaki korisnik sebi može izabrati kako želi da mu se prikazuje (kao npr. style od foruma, meni je recimo tamna thema foruma puno bolja).

Da dark mode-a nema, ne vjerujem da bih uopšte koristio forum :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likeova

Citajuci temu o Dropshipping by Keisuke, on pomenu donacije. E sad, kako da se doniraju pare za forum? Ne bi mozda bilo lose da ima negdje dugme Donate.

Pošto je WM forum u sklopu portala https://geek.hr/ koji je dosta posećen i jak, moje mišljenje i verujem da sajt kao sajt , geek.hr ima dovoljno novca da se sam sebe finasira :wink: .Te da donacije-dugme i nisu toliko potrebne za konkretno forum

1 Like

Naravno da forum ne treba donacije za održavanje foruma, a ugraditi tako nešto nije nikakav problem.

Štoviše, ovaj forum ima obrnuti problem, gdje se pokušalo s novčanim nagradama motivirati ljude na kvalitetan sadržaj na forumu. Interes je bio nikakav iz dva razloga: ljudi ne vole dijeliti svoj način zarade i znanja, te manjak slobodnog vremena kod uspješni(ji)h članova. Šteta, jer forum ima kvalitetne članove koji često šute.

2 Likeova

Nastavak rasrave iz

Izgubljeno u prevodu, treba prepraviti (dobija se minimalnim citatom poruke). I.e. rasprave.

Isto, kad se klikne zaboravljena šifra, obavijest kaže

Pronašli smo račun koji odgovara korisničkom imenu [email protected]. Trebali biste primiti uskoro e-poruku s uputama o tome kako vratiti lozinku.

Može se smatrati security issue-om.

Bolje bi bilo da se prepravi na nešto poput:

Ako u bazi postoji nalog koji odgovara korisničkom imenu [email protected], upute o tome kako vratiti lozinku će uskoro biti poslate na relevantan email.

zašto kad se dobije privatna poruka više obavještenje nije zelene boje no je plave ko sva ostala obavještenja? jel se može podesit? mislim nebitno je u suštini al eto čisto naviko sam na zeleno

Gledam…nema opcije za editovanje izmenu posta to jest, izmene odgovora nekome od članova foruma (nakon par sati) ako uočimo neku grešku.Bilo bi dobro da se ta opcija doda

Editiranje postova za članove je vremenski ograničeno, i to je u redu. :wink: Pazi što pišeš i provjeravaj neposredno iza posta jer poslije nema kajanja. :smiley:

No, vidi moj problem, ja ne primam nikakve obavijesti s Foruma na e-mail. :frowning:
A sve je podešeno i ovdje i dopuštenje na FF browseru, svejedno ništa. I sad moram ovdje doć’ da vidim, recimo, jesi li mi odgovorio na ovo, ti ili tko drugi i ima li mi koja poruka? :slight_smile: :o:

i kod mene je gotovo isto stanje ,ponekad se zna desiti da prebaci pa mi javi ponekad

ja dbojam gotovo sve preko gmaila preko kojeg sam se registrova na forum ovde

mozda gmail serveri ne vole mail servere ovog sajta

Ja nemam od prvog dana opciju aditovanja posta ni jedan sekun posle objave.

nemas bedz Regularan, nisam ni ja imao do prije neki dan … pisi, lajkuj, neka i tebe lajkuju i postat ces regularan clan

2 Likeova