Najbolje alternative Google Adsensu (sajt ima 6000 posjeta dnevno)

Vozdrica,

Imam sajt napravljen 04.01.2020 i imam dnevni prosjek od 6000 posjeta ,jučer je bilo 10000 posjeta a trenutno ovih 6 dana od kada je sajt napravljen ima 40000 pregleda.Otprilike mislim da ce varirat od 5k posjeta jer sam imao do nedavno yt kanal od 19k sub i tako navlacio ekipu na sajt.

Zanima me kako da monetizujem stranicu bez Ad Sensa,odnosno dok mi ne odobre zahtjev.

Trenutno na stranici su oglasi od native media i jako lose su se dokazali ali tu je i PopAds gdje sam zaradio 1.64$ za 3 dana.

Da li da ostavim za sada popads ili da nesto drugo stavim sto ima vecu monetizaciju?

Meni je mnogo bolji monadplug od nativ media, moje neko iskustvo

Poslao sam zahtjev !

Slazem se, ja sam se iznenadio, ima dana vise nego adsense placaju…

Hvala Vam,uvažit ću vaše mišljenje i već sam poslao zahtjev Monadu,očekujem da će me prihvatiti.

Meni je ponekad adnow placa duplo vise po impresijama od adsensa… Znaci zarada od adsensa i adnowa bi bila slicna, a od gugla triput vise reklama haha Tako da probaj sa adnow i dogovori se oko cijene klika u startu. Mozes trazit 2,5 centa sto je sasvim solidna cijena za nase trziste

Pa ja ne znam kako su tako lose nativemedia reklame, ja imam sajt koji ima oko 3000 poseta dnevno i zarada je od 2-3€. Dok je kod monada bila jako mizerna, a adsene da ne spominjem.

Pa i meni je takva zarada, otprilike 1000 posjeta 1e , sva posjeta sa googla, to je sto se tice adsensa …

ja ovdje ko papagaj ponavljam da to što je zarada mala ne znači da je mreža loša već da nema advertisera za naše zemlje, a za to zahvalite blackhat publisherima sa popupovima i raznim skripticama … uzeli su pare ali su rastjerali advertisere

recimo ne možete porediti adsense zaradu sajtova na našem jeziku i na engleskom, to su dva svijeta

4 Likeova

Evo moj adsense i statistika za danas poslepodne.
Sve organska poseta sa gugla,high zemlje i jako lose,mada adsense je postavljen pre par dana.Cak mi ni ne ucita na adsense svu posetu iz high zemalja.
Novi sam sa adsense i tim nacinom zarade,nisam ga ranije nikada koristio,kao ni ostale mreze.
Uglavnom radim affilate marketing.

Ti ni nemas posjete nista…

Ma bude 200 - 300 ljudi na dan u proseku.
Ovo je sve organska poseta,namerno nigde ne reklamiram pa da vidim kako ce me gugl pozicionirati sa organskom posetom.