Najbolji hosting?

Pozdrav, treba mi dobar hosting za dnevnu publiku od 25-40k jel može neka preporuka? Hvala unapred

Google cloud, dobiješ od njih 300$ free trial.

Ne postoji najbolji hosting. Da ima takav, svi drugi bi ugasili svoj posao.

5 Likeova

nisu managed

OVH ssd vps 4$ mesecno.

Ako cemo tako, heroku nudi besplatno, osnovnu masinu.

Ako zadovoljava potrebe 50k dnevno tj do 300 online bez kocenja. Ali podrazumeva se caching.

Kako tako? Hetzner nudi za 2.99€ koji i koristim za 5 webova. Jeli imam negdje opciju besplatno, sa ssh, čistom instalacijom po mom izboru, backup automatski ili snapshoot kada mi treba?

Bio sam kod njih 2 mjeseca, nisam zadovoljan. Prešao na hetzner, i ovi su 2 klase iznad.
Pričam o sučelju i korisničkom panelu. Opcijama plaćanja, pregleda računa, potrošenog mjesečnog prometa/ grafikona servera isl…
Stabilnost neću spominjati jer sam na ovh bio kratko vrijeme, a na hetzneru sam samo 1 bio offline. Pogledam koji klinac, ne mogu da resetiram server, i sjetim se da sam dobio dan prije neki email. Pročitam ga i vidim da su najavili gašenje koje će trajati 2 sata. Toliko je i bilo. Sve proradilo nakon 2 sata.

1 Like

To je bio sarkazam.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Digital ocean isto nudi OS po izboru, ali ne moze win ili neki koji zahtijeva licencu.

1 Like

Nisam skužio . Ma da, ima besplatno, ali za 3€ mjesečno već možeš dobiti stvari koje valjaju

Pre par godina jeste bio los, ali od proslog Black Friday nove istance su super, nisam imao ni jedan problem.
Do duse ja koristim docker resenje pa ne koristim njihov panel apsolutno samo ssh.

Interesuje me da li ima ssd hosting sa boljim protokolom

Drugovi, šta je ovaj Heroku? Jel to server? Oće li mi ga oni setirati ako uzmen ovaj besplatni? Ja neman pojima serverima

Za setup neznam, ako rade, onda vjerojatno inaplacuju.

Hvala na odgovoru. Pitati ću ih.

Koristio sam heroku za NodeJS (besplatni host) i pokazao mi se kao super opcija. Za bazu sam koristio MongoDB s weba MLab (besplatno) isto super stvar.

1 Like

Za sta mozes iskoristiti tih 300$?

Sta ti god srce pozeli, mozes uraditi…

Koristiti za Google Adwords?