Najbolji sajtovi za trgovanje i najbolji novcanici

Pozdrav svima,

koji su vam najbolji sajtovi za trgovanje i koji su vam najsigurniji novcanici.

Ja godinama koristim coinbase

Bilo koji gdje ima hrpa altcoina, a novcanik? Samo sluzbeni, bjezim ca od jaxx, exodus i slicnih gluposti. Jednostavno te amo reci zacara interface kako lijepo izgleda, mozes staviti hrpu coina, a samo sam sebe pokopavas.

2 Likeova

Zasto ne exodus i jaxx i ti drugi? Daj malo objasni jer vjerujem da ima ovdje dosta ljudi koji to koriste kao recimo i ja, exodus.

A za burze se isto ne slazem bilo koje. Ja sam recimo pobjego od Krakena, sad serazmislajm vratiti, no mozda netko koristi pa moze reci jel jos uvijek imaju errore kod trejdanja tipa stavis trejd clicknes submit a oni kazu error i tako 100 puta da konacno primi.

Pogledaj FEEs kod tih exchangera, KRAKEN katastrofalan, cini mi se onak na pamet kazem da kad je BTC bio visoko si prakticki platio 100$ withdraw fee sto je abnormalno…

Kad bi svi gledali koje su burze hakirane, koje ne odgovaraju na mailove tjednima, koje su spore, koje imaju velik fee pa gdje bi onda bili? Evo tipa cekam 5 dana da mi coini dodu na Cryptopiju i ne mogu nista jer taj coin ima kupiti samo na toj burzi.

Sto se tice novcanika, radije koristim sluzbeni od coina jer mi je sigurnije imati tipa 10 novcanika nego 1, a isto tako kad sam procitao da jaxx i exodus ne dobivaju nista od provizije nego to sve ide rudarima tj mrezi tog coina pa se pitam sto je ovo, poceli raditi besplatno? Sumljivo mi je to.

Ja koristim cex.io meni najbolji zbog podizanja novca na karticu, cryptopia i binance jer mogu da se igram sa ostalim valutama.

Ne dobe oni nista od tebe mozda, ali vjerojatno dobiju pare od servisa koje su ukomponirali u svoj wallet. Echange i tako.

A tvoje me ponuklo da malo istrazim i da u pravu si nisu sigurni ni ti desktop walleti, pa cu eto i ja preci na hardwallet pa kud puklo da puklo.

Nemam hardware wallet iako ga trebam dobiti od burnedone, presale suprise je bio prije otprilike 3 mjeseca, ali samo smo saznali da je wallet i da se moze koristiti za jos nesto, tako da nitko ne zna sto ce dobiti. To cudo mi treba doci za 9-10 dana pa cu vidit. Ali sam cuo i da ledger nano isto ima neku proviziju tako da je najeftinije staviti na sluzbeni wallet i gotovo.

Da, ali sluzbeni wallet je isto online… Pa se ne rijesi taj problem…

Pa oni ne drze private keyove nego ti. Ako zelis 100% biti siguran uzmi najeftiniji laptop sa dosta hard memorije ili malo ako ti ne treba cd rom, izbacis cd rom stavis jos 1 hard, i to ti je samo za wallet, stavis dobar firewall+anti keylogger, u browser stavis noscript+adblock, stavis google dns i to ti sluzi samo za skidanje sluzbenih walleta i gledanje+prebacivanje coina. Private keyove stavis na koliko god hoces usb stickova, posakrivas ih doma i 1 ostavi doma roditeljima (jbga moze se dogoditi pozar), ako zelis kriptirati cijeli hard ima hrpa programa i to je to. Ako bas gledas sigurnost i najeftiniju opciju, znam da se cini cool imati hardware wallet, ali to je samo 1 wallet, ne dao bog pozara ili poplave ode sve sto sam i citao prije par godina zaboravio sam sada sto je bilo uglavnom lik izgubio sve.

Ledger wallet

Mjenjacnice:
Binance
Bittrex
Cryptopia

Sta se tice coinbase-a, nakon ovih gore navedenih ni ne pokusavam trejdat na CB-u.

Zasto te tri?

Ja se muvam po tim forumima i do nedavnos e nije bas pricalo o tim mjenjacnicama, kad su nastale, koju sigurnost nude, kakve feeve imaju?

Feevi za withdraw?

Jel netko koristi novi Kraken, kakav je?

Hrv. Btc mjenjacnica je povezana na Kraken pa su valjda pouzdani. Al im je zadnje azuriranje trajalo 48h i stranica nije radila…

Kupovao sam 3 puta preko njih i svaki puta doslo u roku sat vremena na wallet.

Bittrex nakon 2 mjeseca sa konkretnim odgovorom i uspjesnom transakcijom.
Brzi nema sta…

Binance- fee za deposit je besplatan a trejding fee 0,1%, mislim da je trenutno top za trgovanje, velik izbor kriptovaluta, Fee withdrawal (BTC Bitcoin 0.001 BTC)
Btx- sigurnost za koju garantiram da je trenutno najbolja, transfer coin-a sa wallet-a prilicno brz, trejding fee 0,25%, Fee withdrawal 0.001BTC

Od xy transfera nikada nisam imao slican problem, pogotov ne na Bittrexu. Uvijek dodje u roku 15ak min. :slight_smile: Vjv si nabasao na neki update ili sl. koji se zna desavat radi same sigurnosti btx-a. Nikada nisam imao lose iskustvo, sucelje je jednostavno, prakticno…10/10 :slight_smile:

Na binance je ne treba potvrda do 2btca jeli ovo istina?

Imas pravo izvuc do 2 btca bez ikakvih slanja osobnih podataka.

Dobro vi koji ste tamo, dosla mi vijest da je binance down i da su kao neki hackeri dosli? Ajd dajte detalje…

Raspada li se jos kome ovaj binance