Najbrži Shared Hosting - Preporuke

Pozdrav raja, volio bih da čujem vaše mišljenje odnosno iskustva kod odabira Shared Hostinga. Naime, potreban mi je BRZ i pouzdan web hosting, cijena mi ne igra veliku ulogu, bitno je da se sajt učitava što je brže moguće. Hosting mi je potreban za wordpress webshop koji bi trebao imati do 500 artikala sa fotografijama i u prosjeku stotinjak posjeta dnevno. Shared Hostnig želim da uzmem samo iz razloga što nemam iskustva sa VPS-om, a nemam vremena za mnogobrojne tutorijale za instalaciju, podešavanje i održavanje VPS-a, ali ipak želim da samostalno pokrenem i održavam svoj sajt. Znači, sajt neće imati veliki broj posjetitelja, ne treba mi puno prostora, nije mi bitna cijena, ali važno mi je kada imam tih 5 posjetitelja na sajtu da se sve učitava maksimalnom brzinom. Posjetitelji su uglavnom sa naših prostora. Godinama sam imao web sajt na HostGatoru (Shared Business Plan), uglavnom sam bio zadovoljan ali želim veću brzinu, nekada sam imao sajt na GoDadyu i nebi nikome preporučio. Zanimaju me vaša iskustva, koga odabrati ili koga izbjegavati, nije važno da li je domaći ili strani host. Unaprijed zahvaljujem.

1 Like

Poslao sam ti pvt, domaca firma koja ima hosting u rangu brzine VPS-a.

Domaći vlasnik, brz support a support razumije i balkanski jezik :slight_smile:

Pozdrav,

Mozeli neko preporuciti neki shared hosting u HR.
Bitno je da je stabilan, brz i sa dobrom podrskom.

Osim sajta i mejla sluzice mi iza web aplikaciju Invoice Ninja pa je bitno da ima u Softaculous-u mogucnost instalacije pomenute aplikacije…

Eto taj gore navedeni je dobar, KnownSRV. Za mogucnost te aplikacije ne znam jer se ne razumijem, pa mozete ih emailom upitat sve sto vas zanima. Najbolje tako

plavipixel.hr ali moraš mailom zatražit ponudu

kod njih ti je monitor.hr, forum.hr, plavakamenica.hr itd. i tako ti high traffic sajtovi.

1 Like

vec sam pogledao, ali mi to neodgovara iz razloga sto je za klijenta koji zeli da je sve nahrvatskom jeziku kako bi on to mogao dalje istrazivati… nasao sam avalon.hr ali nikad nisam sa njima radio, vazna je ta stabilnost, kada neko koristi app i snima da nema prekida jer u tom trenutku onda gubi podatke koje je trebao unijeti kroz aplikaciju

1 Like

Najbolje onda sacekat dok netko od mogucih korisnika, domaceg hosta, ne dođe online. Fine recenzije imaju u InfoNet, xhosting hr, orbis. … ima ih

Iskoristicu ovu temu da napisem iskustvo o fastserver.hr. Neki su mogli vidjeti da sam prodavao svoj server sa sitegroundu i trazio sam nesto kvalitetno, kako bi korisnici i dalje bili zadovoljni.

Javio se kolega @1one, testirali smo servere i finalizirali prodaju.

Kao sto sam ranije napisao koristio sam siteground i server je stvarno brz, ali renew im je preskup. Skoro pa identicne rezultate na speed insight sam dobio na fastserver.hr. Probat cu sutra naci u arhivi SS kakva je ocjena bila na Siteground i postaviti ovu novu.

Druga prednost je cijena, za 60-tak eura dobijete i vise nego dovoljno prostora + support koji je barem.meni jako brzo rijesio neke ispravke oko klijentovih sajtova.

Vise o samim serverima moze reci @1one.

moje preporuke za

serveri su im u datacentru u Hrvatskoj, podrška na Hrvatskom, cijena odlična. Shared hosting odličan, ostale usluge nisam koristio

edit:sorry što dižem staru temu, nisam gledao datume :smiley: