Najkvalitetniji shared hosting 2013/2014/

znaci koji su po vasem iskustvu najkvaliteniji shared hostings, koja je vas preporuka, s kojim hostingom imate pozitivno ili negativno iskustvo, prvenstveno sto se tice 2013 i 2014 godine ako me razumijete, jer bilo je dosta kvalitetnih hostinga koji su vremenom izgubili taj svoj kvalitet kao i obratno koji su se dosta poboljsali u odnosu na neke ranije godine, u obzir ulaze i domace hosting kompanije

Nekvalitetni:
Godaddy, hostgator

Kvalitetni shared:
Nisam nasao.

studio4web…

Ha gledaj plus.hr je definitivno najbolji al sto se tice omjer cjene i dobivenog nebi uzimo dok nebi okreto neke dobre pare

Definitivno Hrvatski hosting.

Podrška, uptime sve super.

Dosadašnje moje iskustvo:

Najbolji domaći hosting www.Plus.rs
Najbolji strani hosting www.NameCheap.com

Zašto? Kod mene su sasvim ok za neke manje stvari

ti si lud… najlošiji hosting koji imam… nikad skoro ne radi stranica… whm nekad želi učitati nekad ne… stignem si 2 kave u to vrijeme popit… najlošiji je

Studio4Web, nečeš požalit.
Koristio sam svašta ali bolji od njih ne postoji

Hrvatski hosting koristim već 4 godine što privatno što poslovno.

Nikada nisam imao problema i na svaki upit čak i neke za koje nisu morali pomoći su pomogli.

InfoNet već nekoliko godina bez ikakvih problema…

Što nemogu reć za dosta hostinga u hr.

Dobri su ako imas site s jako malo posjeta i koji ej jako mali, pa ni onda nisu tako dobri jer drugi korisnici na shared hostingu mogu radit sranja.

I imaju veliki limit memorije, neznam koliko tocno, ali na jednom shared hostingu se nemoze mnogo webstranica u wordpressu hostat, bez obzira na posjete.

Dobri su za neku firmicu ili cak i firmu koja ima jedan site…

Koristim avalon 4 god, plus.hr već smo zajedno 9 god i infoit.hr već zadovoljstvo je obostrano 5 god

Najkvalitetniji kod nas je definitivno Plus. Iako mislim da su preskupi.
Infoit - najbolji omjer cijene i kvalitete.

Evo usput jedno pitanje za domaće provajdere (znam da čitate ovakve teme :slight_smile: ) :
Hoćete li i kada prebaciti na LiteSpeed ili Nginx?

Mi već koristimo LiteSpeed neko vrijeme, pokazao se jako dobrim :wink:

Totohost.hr je odličan, imam nekoliko stranica tamo. Kod infoneta imam samo jednu jedinu, ali sa infonet (infoit) imam losa iskustva. Stranica je znala biti satima offline, pa su stalno nekog vraga updejtali, pa su selili stranicu s jednog servera na drugi i sprckali mi sql bazu itd.

Ove nase neznam posto ne koristim nase hostere niti datacentre iz vise razloga jedan od glavnih razloga je zato sto su skuplji ali ima jos nikih razloga. Za shared hosting kada sam ga koristio jednom davno bio sam na www.openvservers.com . Jako kvalitetan Shared Hosting nikada nisam bio offline a bio sam kod njih oko 2 godine na Sharedu. Zaboravio sam gdje sam hostan radi toga sto uopce nisam otvarao Ticket niti trazio podrsku. Stvarno jako kvalitetan Shared hosting imaju.