Najkvalitetniji USA hosting

Slazem se, ne moguce da 32$ za dve godine. Ja sam na HostGatoru puko 250$ za 3 godine.

http://www.inmotionhosting.com

Moguce je

Ja to ne mogu pronaci, sve je dosta skuplje. Otidji na njihov shop kao obican korisnik da kupis hosting…

black friday popust, to ti je sada na kraju mjeseca. cini mi se da je to bilo 50% popusta. Mislim da 25% ima stalno za nove paketa

1 Like

Hawkhost imao prosle godine 60 ili 65% ponavljajuceg popusta za blek frajdej, a inace vazda se moze naci ponavljajucih 25% popusta kupon, cak i bez ikakvog kupona su jeftini. Imas vazda i kupon jedan put 50% popusta, za blek frajdej bilo cini mi se 80%. Al meni su vazda miliji ovi popusti sto se ponavljaju kod svakog placanja. Hawkhost meni najbolji od svih shared hostinga koje sam koristio, hostgator, ipage, fatcow.

Imas i da izberes na koji server da bude tvoj hosting, dalas usa, amsterdam, singapur…

1 Like

Bas sad platio 2 godine hostinga 53$ na hawku. 25% popusta na kupon iz 2015. Cekao bih do 25.11. ali … nisam imao gdje izmigrirati sajtove. :slight_smile:

1 Like

Mozda me nisi razumio. Svi shared hostinzi su isti. ovisi o tome kamo ce te postavit. Ako te stave na rpazan server to ti je najkvalitetniji USA hosting, ako te postave na pun server s kvazi sitevima koji samos to ne ruse server onda ti je to najnekvalitetniji hosting server.

A kao sto vidis ponuda je sarolika, hawkhost, hostgator, godaddy, i sta ti ja znam koji sve ne. Da ides citat reviewove za sve njih ceh naci saroliko negativne reviewove gdje se ljudima desavalo svasta, sto je normalno…

Eto ljudi ce jos nuditi, bluehost, whitehost, darkhose, po pitanju shared hostinga je svejedno. Ovisi os reci kakvu ces imati sa svojim racunom.

I neznam gdje sam sad ja tu bahat? ne prodajem, ne kupujem niti imam sta od toga, dragovoljno sam iznio svoje visegodisnje iskustvo na ovom forumu, mnogi ce se kunut u svoj shared hosting a ja cus e kunut da ce za vrijeme svog zivota pozalit… Mozda vec sutra…

2 Likeova

Ja sam pomalo svjesan nedostataka shared hostinga, ali jednostavno ja oko podešavanja i svega ostalog na hostingu ne znam ništa pa onda ostaje problem oko toga (bar meni). Drugi problem koji ja vidim je i cijena koja se ne isplati ako po shared hostingu držite više manjih sajtova koji će možda, možda ne donijeti zaradu. Treći problem je i protok koji je nekad iz iskustva veći na shared hostingu nego dozvoljeni na vps hostingu. Ovo ja sve s amaterske strane ispričah pošto se ne razumijem previše.

Coupon code for 30% off (recurring):

HHI-LW2J9JTMGU

Kupon kod za hawkhost ako kome treba.

1 Like

3 posts were merged into an existing topic: Povoljni web hosting