Najkvalitetniji USA hosting

Pozzz

Pokrecem jedan sajt za Americko trziste najvise, i zanima me gdje vi host imate i kako radi za 2000 posjeta mjesecno, za pocetak.

SSD je potreban i FAST konekcija

Hvala

1 Like

Ja sam koristio hostgator i host je predobar znaci(poskup ali vrijedi) tako da probaj na njihovoj stranici vidjeti ako ti sta pase.I kad god imas kakav problem na portalu ili o necemu javis im se na online support i problem ce ti 100% biti rijesen.Ljudi su prejaki

Znam njiha, ali ne svidjaju mi se. Dosta sam puta citao probleme oko njiha s velikim i manjim sajtovima. A ne treba mi za pocetak nista skupo

1 Like

Pricekaj 22 dana pa kupis baby paket u hostgatora za 35$ godisnje.

1 Like

Aha, to za Black friday ?

Namecheap i nema da brines. 10$ godisnje, ja imam sve sajtove na njemu. Cak mi je i sajt za FB posetu na njemu i cepa bez problema.

Koji, shared ili wp ?

HostGator broj jedan. Malo je skuplji ali odlicni su. Dozvoljavaju i adult, bukvalno sve. :slight_smile:

Da, ali mozda ipak bolje pricekati za crni petak

Dozvoljavaju sve dok ne stigne dmca ili neka druga prijava, nakon toga si u problemu jer support nije bas susretljiv oko toga.

Hostgator ni u najluđem ludilu. Guglaj “EIG hosting brands” i sve što vidiš na toj listi izbjegavaj u širokom luku.

2 Likeova

Ja imam shared. Imam par hostinga kod njih. Varijanta sa UK database i US. Suport istog trena zavrsava sve sto treba.
Par puta nije hteo nov sajt da poveze database i oni mi sve odrade odmah! Za mene broj 1, dovoljno govori to da imam sve kod njih :slight_smile:

2 Likeova

Moj prijedlog je
hawk
https://www.hawkhost.com/

Čudi me da nitko ne spominje. :o:

3 Likeova

Ja sam samo rekao kako dobiti manju cijenu na hostgatoru, sada kakvi su… e jbga, support ticket se ceka malo duze, chat support sam uvijek cekao najmanje 30min. Jedini problem koji sam imao je smf, koji je radio random crash gdje su govorili obrati se smf developerima, sto jesam, a oni kazu da je hostgator pa se ti sada misli. Sve kontam prebacit se na onaj mydataknox, nas hosting, medutim neznam apsolutno nista o njima, samo znam da su novi, ali imaju svoju infrastrukturu. Problem je koji god hosting odaberes nekome je super, nekome nije. Svi ti sajtovi koji recenziraju i tu bi se vise izrazio da recenziraju na balkanski nacin znaci napisi neki qurac, stavi affilate ispod svakog i to je to i onda se tu radi copy-paste i samo se mjenja godina posta ili se jos nesto malo nadopise i to je to.

Mene zanima jeli postoji na svijetu igdje jedan jedini video gdje covjek testira, brzinu, sigurnost i support na 5-10 hosting kompanija, znaci video da vidimo sto je i kako je covjek ocjenjivao, mislim da nemamo nigdje, ali uvijek imamo 1000 sajtova koji su veliki znalci u svemu, ali nisu glupi jer oni to znaju jako dobro naplatiti i na kraju neznas apsolutno nista. Svaka budala moze recimo napraviti recenziju hr hostova, staviti neke grafove anketa tijekom godina, ispod staviti affilate link i gotovo. I sada prolaze godine i godine i kad ljudi traze hr hosting, ovi mu samo odgovore otidi na ovaj sajt, pa vidi usporedbu hostinga, pa mislim se koji qurac stvarno?

Odi na www.webhostingtalk.com, čitaj i istraži koji se hosteri tamo cijene.

Ja ne prepričavam tuđu recenziju nego pričam o svom iskustvu. Hostgator mi je srušio stranicu bez ikakvog upozorenja, ucijenili me da uzmem veći paket ako želim da ju vrate na što sam ja pristao jer mi je bilo ekstremno bitno da dođem što prije natrag online. Nakon kupnje novog hostinga trebalo im je deset dana da mi krenu prebacivati stranicu na novi server. Svo to vrijeme na chat su prodavali priče da je to uobičajen rok i da se očekuje da će sve biti gotovo kroz 48 sati max. Nakon svih tih dana čekanja ja sam posao odradio sam uz rizik hoće li sve proći u redu jer to nije moja specijalnost.

Naravno, tih deset dana što je stranica bila offline - nikom ništa, bez isprike. Još im je support postao odrešit i bezobrazan iako sam im istu večer kad je stranica pala keširao cca 1000 dolara.

Obzirom da imaju politiku povrata novca, ja sam nakon što je stranica vraćena online isti tren otišao na Stablehost, kupio kod njih isti taj paket, prebacio stranicu tamo i čim su se nameserveri probavili - javio Hostgatoru da otkazujem kod njih i da mi vrate novac.

Što se tiče Stablehosta, došao sam do njih preko preporuke, čitao sam na webhostingtalk pozitivna iskustva normalnih forumaša (ne “profi recenzenata”) i nakon godinu dana nemam nijedno pozitivno iskustvo. Brzi su u odgovorima i znaju što rade, za razliku od Hostgatora.

Hvala svima na odgovorima.

Samo da ispravim, ipak 2 stranice iste tematike mislim imati na tom shared/vps host.

Ako ides shared hosting onda je ovaj topic promasen. To je kao da pitas koja je Formula Bolja Ferrari ili Ferrari.

Znaci nema razlike. Sve ovisi os reci kamo ce te strpat mogu te stavit na horor server i onda si nahebo. A mogu te stavit na nov server i onda si bez brige sljedecih godinu dvije tri 10, ovisi kakoc e se brzo napuniti sranjima taj server na kojem su te stavili.

Ako ides VPS onda je to druga prica. Kontejnere izbjegavaj, trubio sam o tome vec i prije, a trubim i opet. Brend, kompanija i tako dalje imaju svoje pozitivne i negativne reviewe te je to relevantno.

EDIT:
Da nekog ne zbunim sa Ferrari ili Ferrari, tocnije bi bilo Fico ili Fico, hahaha

Care, kad vec zelis da “objasnis”, zamolio bih bez tih bahatni izraza, A kao sto vidim, niko te nije molio da odgovoris ako vec si ustao na lijevu ili koju nogu. :wink:

Hvala na VPS prici :wink:

Nisam stigao :slight_smile:

Hawk host :slight_smile:

A zasto? Cijene+ kvalitet+ 32$ za dvije godine shared web hostinga

Neemoguce da je 32$ Za 2 godine, ni za godinu ne verujem da je…