Najmlađi programer igrica na podrucju HR

Evo slucajno sam naiso na ovaj clanak i nemogu vjerovat kak je to moguce. Dečko od 15 godina a napravio ovako dobru igru sta vi mislite o tome dal je to mogao kako naucit il mu se stari bavi takvim necim pa da ga je naucio

U IT-u su oni od 15 puno jaći od onih od 45.

To se slazem al kad vidis nekog od 15 godina ovo mi je vise primjereno za ljude od 20 pa na dalje godina

Jos da nije gotove elemente slagao u studiju koji ima sve to vec gotovo onda bi pricali o igri… ovo je cisto slaganje gotovih elemenata, ne podcjenjujem, ali inace da napravi ovakvu igru od nule bi mu trebale godine + ogromno iskustvo…

Inace imate vec podosta takvih studija gdje samo radite logiku izmedju elemenata, ali ne izradjujete kompletne elemente igre, kao niti engine… A tekst je najbolji, napravit ce igru kao COD, da bas…

Inace pohvala da se u tako cemu okusao sa toliko godina, ali to nije nista novo, imam prijatelja koji je isao sa mnom u srednju koji je vec u prvom srednje rasturao C, i na drzavnom pobijedio, radio je igre za ono doba(prije vise od 10 godina), a nije imao gotove alate kakvi postoje danas vec je pisao sve od nule…

3D elemente kao u toj igri imas kod njih u resursima, ovi cak i nisu toliko kvalitetni kakvih ima.