Naknada moderatorima

Kad već moderatori ulažu svoj rad trebalo bi im postaviti baner na ovaj forum kao barem simboličnu naknadu.

Ne bih se složio sa tobom.

Davno su prošla vrijemena kad smo svi morali misliti isto.

Ne bih se ni ja složio s tobom. Vlasnik je uložio dosta novaca u forum i treba ga otplatiti, banneri nisu jeftini. Onaj tko ne želi ne mora biti moderator, to bi ima trebala biti čast ako vole forum.

U potpunosti se slažem, nitko ga ne tjera da moderira forum, ako neče ne mora, uvijek se naći netko ko hoće :slight_smile:

mislim da samo ti imaš drugačije mišljenje :wink:

Moderatori znaju u šta se upuštaju (dobro, bar većina njih), niko ih ne udara po ušima da pristanu i da paze na delove foruma za koje su zaduženi. Na ovako velikom forumu biti moderator je prilično velika stvar, mislim da neka naknada tu nije potrebna.

Nikome nije obećana nikakva naknada (bar koliko ja znam :zub:), nitko ne očekuje nikakvu naknadu i nitko se neće osjećati uskraćenim ako ne dobije nekakvu naknadu.
Sve je na vlasniku foruma i njegovoj dobroj volji. Ako on želi dati kakvu naknadu - dobro. Ako ne želi - opet dobro, nitko mu neće zamjeriti.

BTW da sam ja vlasnik, ne bih dao ništa. Škrtac :zub:

HAHAHHAHAHAHHA, razmišljam da ni vlasnik nema puno zarade od ovog sajta, možda samo da mu pokrije troškove hostinga i domene i da njemu malo nešto ostane. On radi ovo iz ljubavi a ne iz para jer da radi iz para davno bi on nju ukino :slight_smile:

mislim da bi ipak bilo dobro da moderatorima vlasnik nesto da, cisto da ih ne izgubi jer uglavnom rade ok posao koliko vidim

vlasnik nije kupio sajt da bi gubio pare a i nije glup momak, vidi se tocno kako ulaze u razvoj ali i oglase i vjerujem da vec sada ima racunicu sa kojom zaradjuje a sigurno nije stao.

Poticaji moderatorima! Ne pristajemo na manje od 2,40 kn po editiranom postu i 5,30 kn po opomeni!

:0dipretr: (Nemamo novaca niti za plakate…)

[hr][/hr]
Vidiš, vidiš kako na te prosvjede zapravo nahuškaju elementi koji nemaju veze s prosvjednicima…

Treba osnovati nacionalni savez udruga moderatora na forumima i u sklopu tog saveza dogovoriti jedinstvenu cijenu na razini države. Ja predlažem minimalno 2.69 po editiranom postu, 4.29 po opomeni i 6.15 po obrisanom postu. Ispod toga se meni ne isplati raditi. U svakom slučaju predlažem i jedan prosvjedni skup ispred zgrade Vlade RH kako bi ista mogla reagirati i biti nekakva spona između nas moderatora i vlasnika foruma.

Za početak pokušaj kontaktirati ovog.

Hoću. Hvala za prijedlog. Njega se nisam sjetio uopće. Jedan tako iznadprosječno intelegentan će nam zasigurno pomoći u našoj borbi za prava forumskih moderatora.

Pridružujem se kolegama u pravednoj borbi za moderatorska prava!!!

Jedino me brine što će biti ako gazda popizdi… :frowning:

Plenume na ulice, živio anarhosindikalizam !

Forume moderatorima !

Dolje truli imperijalizam i vladavina kapitala !

Živilo parazitiranje i pijavičarenje !

[quote=“digits”]Plenume na ulice, živio anarhosindikalizam !

Forume moderatorima !

Dolje truli imperijalizam i vladavina kapitala !

Živilo parazitiranje i pijavičarenje ![/quote]

XXXXXX

[quote=“digits”]Plenume na ulice, živio anarhosindikalizam !

Forume moderatorima !

Dolje truli imperijalizam i vladavina kapitala !

Živilo parazitiranje i pijavičarenje ![/quote]

Radimo na tome. U toku je otvaranje udruga širom Hrvatske i nakon toga Saveza svih udruga. Moderatori će tada biti razmješteni pred sjedišta vlasnika foruma i tamo ćemo štrajkati i prosvjedovati dok se ne ispune naši zahtjevi. Moguće su i blokade glavnih prometnica u pojedinim mjestima, pa se unaprijed ispričavamo članovima svih foruma. Nadam se da će razumjeti da se nama to ne isplati raditi bez naknada.

[quote=“CreatifCode”]Moguće su i blokade glavnih prometnica u pojedinim mjestima, pa se unaprijed ispričavamo članovima svih foruma.[/quote]Blokirat ćemo i glavne internetske magistrale iz i u Hrvatsku i usporavati promet. Svjetlit ćemo žaruljama u optiku.

Da sam moderator nebi tražio pare od gazde jer bi mi bilo dovoljno da se pravim važan pred curama :mini:

Onda ćemo te predložiti na sljedećem zasjedanju moderatora ovog foruma i s tim prijedlogom stati ispred Uprave i nadzornog odobora administratora. Moram te unaprijed upozoriti da ćeš pišati krv i liti znoj, a pitanje isplativosti toga je velika. Možda će biti potrebno da se dodatno kreditno zadužiš s obzirom da uz trenutnu zaradu nismo konkurentni u EU.