Naletih, testirah pa da podijelim preporuku za hosting

Naletih, testirah pa da podijelim ako nekome treba. Bolji, a jeftiniji hosting nisam probao.

Registracija/narudzba na linku https://www.softserv.uk/sys/cart.php

TOP NOTCH UK (London) HOSTING
ONLY £3 PER MONTH

SSD Storage: Unlimited
Transfer: Unmetered
Domains: Unlimited
SQL Databases: Unlimited
Mailboxes: Unlimited
cPanel® Control Panel
Hourly & Daily Backups
Free SSL Certificates
Softaculous 1-Click App Installer
Website Builder
FTP Access

Evo i slika iz cpanela

Djeluju mi kao da su nova kompanija na trzistu, jer su proteklih nekoliko dana konstantno dodavali neke stvari u cpanel i na samoj web stranici. Nisam do sada imao nikakvih problema, osim sto supportu treba malo duzi da odgovori, ali hajde ne mozes sve ocekivati za tri funte.
Imam tu nekih 7-8 stranica i svaka radi uredno osim jedne poddomene koja mi zna ponekad izbaciti error 500 gresku. Javljao sam se supportu i oni kazu da kod njih sve uredno radi, gledali da nije blokirana ip adresa ili slicno i nisu uspjeli rijesiti. Zanimljivo da od 10 laptopa samo na 2-3 nece da radi. Moguce da sam ja zeznuo kada sam radio migraciju, jer sam prebacivao preko plugina wp migration ( mada sam ih na desetine do sada prebacio preko tog plugina i nikada nije bilo problema).

Svakako vrijedi isprobati i testirati. Kasnije mi se zahvalite uz jedan like :smiley:

Nova kompanija, sve unlimited I kikiriki cijena. To mora da valja :blush:

Vjeruj mi da valja :smiley: testiro sam 20-tak dana i sve radi normalno osim te jedne poddomene koja nekada zeza. Moraju nekako privuci klijente kada su na pocetku.

Gadafi, nemoj ovo više raditi jer će ti osoblje napuniti pp prijetećim porukama. I ja iman preporuke i kad god san posta ima san problema. Oni su ljubomormi!!

Ma nije… 20znkvaaa Have you tried :heart: button?

Polako testirao si ih samo 20 dana, tako ti radi i eleven2.com samo mjesec dva kako treba posle places.

Da, to je vrlo moguce, ali hajde neka stoji za neke testne sajtove, ionako sam platio 5 funti 6 mjeseci.

Radi perfekt, kao i svaki, ali kad je na sajt udje odjednom 10k ljudi, što neko reče doslovno plačeš …

Radi i dedicated server odlično al kad uleti 100k ljudi isto “plačeš”…

Ako na toj posjeti ne možeš sebi priuštiti managed dedi server, da netko radi posao bez da itko plače onda tu nešto ne štima.

1 Like

Pročitaj citirani dio pa onda moj komentar, ako ne kontaš onda ebiga :smiley: